13 bin TL telefon tavsiyesi

drpakers

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Çok yoğun telefon kullanan biri olmadığımdan telefon teknolojilerini pek takip etmiyorum. 2016'dan bu yana iPhone 6 Plus kullanıyorum. iPhone fiyatları abartı yükseldiğinden Android'e geçme kararı aldım.
Telefonda istediğim en önemli özellikler;
Ekran büyük ve kalitesi yüksek olsun. (gözlerimle ilgili sorunlar var) LDAC desteği olsun.
Oyun oynamam, fotoğraf ve video gerektikçe çekerim. Genellikle YouTube ve Digital platformlardan video izlerim. Banka uygulamaları gibi basit uygulamalar kullanırım. Bütçeyi 13.000 olarak belirledim ve kendimce biraz araştırma yapıp aşağıdaki modelleri belirledim. Sizden ricam, seçtiğim modellerden hangisi fiyat performans modelidir. Aklıma en yatan iki modelde (Realme GT ve Honor 70) belirledim aslında ama sizin tecrübeniz çok daha fazla. Teşekkürler, iyi Sosyaller.

Realme GT 2 128 GB.
Honor 70 128 GB.
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB.
Samsung Galaxy A54 256 GB.
Samsung Galaxy S20 FE.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy A34 128 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Çok yoğun telefon kullanan biri olmadığımdan telefon teknolojilerini pek takip etmiyorum. 2016'dan bu yana iPhone 6 Plus kullanıyorum. iPhone fiyatları abartı yükseldiğinden Android'e geçme kararı aldım.
Telefonda istediğim en önemli özellikler;
Ekran büyük ve kalitesi yüksek olsun. (gözlerimle ilgili sorunlar var) LDAC desteği olsun.
Oyun oynamam, fotoğraf ve video gerektikçe çekerim. Genellikle YouTube ve digital platformlardan video izlerim. Banka uygulamaları gibi basit uygulamalar kullanırım. Bütçeyi 13.000 olarak belirledim ve kendimce biraz araştırma yapıp aşağıdaki modelleri belirledim. Sizden ricam, seçtiğim modellerden hangisi fiyat performans modelidir. Aklıma en yatan iki modelde (Realme GT ve Honor 70) belirledim aslında ama sizin tecrübeniz çok daha fazla. Teşekkürler, iyi sosyaller.

Realme GT 2 128 GB.
Honor 70 128 GB.
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB.
Samsung Galaxy A54 256 GB.
Samsung Galaxy S20 FE.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy A34 128 GB.

S21 FE almanı tavsiye ederim.

S21 FE alayım dedim, inceleme videosu izlerken öğrendim ki, S21 FE'nin hafıza kartı desteği yokmuş. Üzülerek listeden çıkardım. İkinci tercih sizce hangisi olur?

Tavsiyeniz üzerine 20 FE'ye niyetlendim. Özellikleri teyit edeyim derken, Hepsiburada Samsung ürün uzmanı "LDAC Samsung özelinde bir özellik değil ve telefonlarımızda mevcut değil" dedi. Anlaşıldı bana Samsung aldırmayacaklar :) çok da fazla bir şey istememiştim aslında :)

Yeni konular

Geri
Yukarı