13. Cuma Fatal Error ve FPS düşmesi

rspblind

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 13. Cuma oyunu high'da 80-90 FPS alırken 3 maç sonra 20'ye düşüyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardım edebilecek biri var mı?

sistemim
ekran kartı: rx570
işlemci : intel i3 4160
ram 8 gb kingston
Darboğaz oluyordur diye düşünüyorum. İşlemci düşük kalıyor.
Ancak her ne kadar darboğaz da olsa 90 fps'lerden 20'lere inmesi zor. Diğer oyunlar da yapıyor mu?
Yoksa arkadaşın dediği gibi oyunun sorunu olabilir.

Darboğaz oluyordur diye düşünüyorum. İşlemci düşük kalıyor.
Ancak her ne kadar darboğaz da olsa 90 fps'lerden 20'lere inmesi zor. Diğer oyunlar da yapıyor mu?
Yoksa arkadaşın dediği gibi oyunun sorunu olabilir.
Diğer oyunlarda bikere yaptı ama bu oyunda sürekli oluyor diğer oyunlarda olmuyor rainbow oynarken yapmıştı birkere ondanda 90 dan 20 ye 30 a düşmüştü oyundan kaynaklı desek diğer kişilerde olmuyor ne yapacağım bende bilmiyorum

Diğer oyunlarda bikere yaptı ama bu oyunda sürekli oluyor diğer oyunlarda olmuyor rainbow oynarken yapmıştı birkere ondanda 90 dan 20 ye 30 a düşmüştü oyundan kaynaklı desek diğer kişilerde olmuyor ne yapacağım bende bilmiyorum
Rainbow işlemciye çok yüklenen bir oyun, 13. Cuma'nın da öyle sorunları olabilir. İşlemci değişirseniz sorunun kalkacağını düşünüyorum.

Tavsiye isterseniz de B450 yonga setli anakart'da ryzen işlemci öneririm :d

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı