RX 570 13. cuma fatal error hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Burak znsnndnd

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 Furry marka 3000MHz
Ekran kartı
RX 570 8 GB versiyon
Anakart
MSI
İşlemci
Intel core i3 9. Nesil 9100F
Merhaba arkadaşlar, 5 6 kişilik arkadaş grubumla birlikte bugün 13. cuma alıp birlikte oynayacaktik ve aldık ve yükledik bende ilk önce anticheat sorunu verdi onu düzelttim oyuna girdim connectionda hata verdi onu da düzelttim şimdi bu hatayı almaya başladım tamı tamına 3 saat uğraştım çözüm bulamadım yukleid. Sildim east anti cheat sildim geri yükledim Unreal Engine sildim geri yükledim ama yok yok yok sadece bu grupta 2 kişi hatayı aldık arkadasimla ben çözmeye calistik olmadı east Launcher'e sağ tikladim Windows yönetici çalıştır hepsini yaptım fakat hala duzelmedi sorununu söyleyin oynamak istiyorum. Yönetici olarak calistirdim Steam'i, gene yok kafayı yitireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam'den oyunu onarmayı denemelisin daha sonra DDU ile temizle eski driveri ve güncel beta olmayan driveri kur. CCleaner ile Regedit temizle. AdwCleaner ile virüsleri temizle. Bakalım aynı hatayı verecek mi? Eğer bunları yaptıktan sonra yine hata verirse kartın güç limitini 85 yapıp denemeni öneririm.

Hocam Steam'den oyunu onarmayı denemelisin daha sonra DDU ile temizle eski driveri ve güncel beta olmayan driveri kur. CCleaner ile Regedit temizle. AdwCleaner ile virüsleri temizle. Bakalım aynı hatayı verecek mi? Eğer bunları yaptıktan sonra yine hata verirse kartın güç limitini 85 yapıp denemeni öneririm.

Hocam çok sağ ol yaptım oldu bir de Steam'ı yönetici olarak çalıştırdım artık vermiyor hocam Allah razı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı