13. cuma ve Hallowen tarzı film önerisi

hocam tam benzemesede izleyip beğendiğim korku filmleri var. onları sıralayacağım:
1- Korku Seansının ilk filmi (Korku Seansı serisindeki en iyi film, atmosferi gayet iyi, hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşen 2 tane ağır jumpscare var.)

2-REC serisinin ilk filmi (REC serisindeki en iyi film, filmin asıl olayı seslerin kalitesi. Zaten ses alanında ödül alıyor. Kulaklıklarını takıp izlemenizi öneririm.)

3-Sessiz Bir Yer serisinin ilk filmi (Çok korkunç değil ama izlerken çok gerilmiştim başarılı bir film daha.)

REC dışında saydığım bu filmler popüler kültürde yer edindiği için kötü çıkacaklarını düşünmüştüm. Lakin bu verdiğim 3 örnekte iyi filmdir.

Teksas Katliamı serisi ve Saw serisinin filmlerine bakın. Ben Teksas Katliamı serisini yeni bitirdim şimdi 13. Cuma serisini izliyorum. Teksas Katliamının tüm filmleri iyi değil bu arada. İlk filmi en iyisi. Ondan sonrası zaman kaybı gibi.

Teksas Katliamı ve Saw serisi dışında Scream serisi ve Chucky serisi, tekil film olarak da X ve Pearl filmlerine bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı