13 gün özürlü, 4.5 gün özürsüz devamsızlık ile kaç gün daha devamsızlık yapılabilir?

7 gün özürlü 5.5 gün özürsüz. Ayrıca aileniz özürsüz devamsızlığınızı müdür yardımcısına giderek özürlü devamsızlığa çevirebiliyor.
Yanlış bilgi vermeyin. Özürlü için sınır yok.
Devamsızlık süresi özürsüz 10 günü, toplam 30 günü aşan öğrenciler, ders puanları ne olursa olsun başarısız sayılacak ve durumları yazılı olarak velilerine bildirilecek.

Kaynak:ORTAÃÄRETÄ°M KURUMLARI YÃNETMELÄ°ÄÄ°'NDE YAPILAN DEÄÄ°ÅÄ°KLÄ°K RESMÃ GAZETEDE YAYIMLANDI

Yanlış bilgi vermeyin. Özürlü için sınır yok.
Devamsızlık süresi özürsüz 10 günü, toplam 30 günü aşan öğrenciler, ders puanları ne olursa olsun başarısız sayılacak ve durumları yazılı olarak velilerine bildirilecek.

Kaynak:ORTAÃÄRETÄ°M KURUMLARI YÃNETMELÄ°ÄÄ°'NDE YAPILAN DEÄÄ°ÅÄ°KLÄ°K RESMÃ GAZETEDE YAYIMLANDI
Ne demek sınır yok tabii ki var. Özürsüz Devamsızlık Kaç Gün? Ortaokul ve Lisede Özürsüz Devamsızlık Süresi Nedir, Kaç Gün Olursa Belge Alınmaz?.

Kaynağın sabah mi harbiden? Sana MEB'in açıklamasını atıyorum en resmi kaynağı. Orada yazıyor işte.
Dostum git müdür yardımcına sor herkese sor. Sağlık ocağına basit veyahut orta bir hastalıktan dolayı gittiğinde 20 günlük hakkının içine yazılır. Ayağının kırılması gibi durumlarda hekimlerin özel bir raporu oluyor onun sonucunda özürlü devamsızlığa yazılmıyor. Bilmediğin konularda konuşmamanı tavsiye ederim.

Dostum git müdür yardımcına sor herkese sor. Sağlık ocağına basit veyahut orta bir hastalıktan dolayı gittiğinde 20 günlük hakkının içine yazılır. Ayağının kırılması gibi durumlarda hekimlerin özel bir raporu oluyor onun sonucunda özürlü devamsızlığa yazılmıyor. Bilmediğin konularda konuşmamanı tavsiye ederim.

Toplam 30'u geçmeyecek diyor sana. 10 gün özürsüz de yapma diyor. 25 gün özürlü 3 gün özürsüz yap yine kalmıyorsun. Yazılanı okuyacaksın işte.
@DNA

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı