13 Ocak BİM'e gelecek oyuncu masası

• Konuyu başlatan Hypeer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 39B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyisi bir marangoza masa yaptırtmak. Daha uzun ömürlü olacaktır.

Ben de bu masayı almayı düşünüyorum kalitesi şimdiki masamdan kötü olmayacağı kesin. Boyutları da özellikle genişliği aradığım nitelikte. Alırsam kalite konusunda bilgilendirme yapacağım.

Kalitesi konusunda bilgilendirme yapana kadar muhtemelen bitecektir her bime 1 adet geliyor sanırım. Artık cok kötüyse dertleşiriz :D

Ben de bu masayı almayı düşünüyorum kalitesi şimdiki masamdan kötü olmayacağı kesin. Boyutları da özellikle genişliği aradığım nitelikte. Alırsam kalite konusunda bilgilendirme yaparım.
Bak işte adam biliyor. Ben sizin iyi sanıp almanızın önüne geçiyorum aldığınız ürünün ne olduğunu bilin öyle alın kimse karışamaz.

Arkadaşlar bu markanın daha önce herhangi bir gaming adı altında mobilyasını toptan marketlerde görmedik. O yüzden ürün hakkında yapabileceğiniz yorumlar sadece verilen bilgilerle kısıtlıdır, olumlu veya olumsuz yorum yapılamaz. Broşürde yazdığı üzere ürün MDF, ayak profilleri ise demir. Bu iki malzemenin ne olduğunu bilmeyen var ise şu an evinizde bulunan cogu masa tarzı mobilya MDF malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Ürünün fiyatına gelecek olursak 400 tl broşürde yazanlara göre uygun mu? Evet uygun. Lütfen çıkıpta yıllardır herkesin ağzına yuva yapmış "Marangoza yarı fiyatına yaptırırsın la" tarzında cümleler kurmayın herkesin öyle bir imkanı veya vakti yok. Eğer aranızda marangoz olan var ise bana ulaşsın lütfen 300 tl vereceğim bu masa için. Ürünü satın almadanda kalitesi hakkında yorum yapmayın.

Arkadaşlar bu markanın daha önce herhangi bir gaming adı altında mobilyasını toptan marketlerde görmedik. O yüzden ürün hakkında yapabileceğiniz yorumlar sadece verilen bilgilerle kısıtlıdır, olumlu veya olumsuz yorum yapılamaz. Broşürde yazdığı üzere ürün MDF, ayak profilleri ise demir. Bu iki malzemenin ne olduğunu bilmeyen var ise şu an evinizde bulunan cogu masa tarzı mobilya MDF malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Ürünün fiyatına gelecek olursak 400 tl broşürde yazanlara göre uygun mu? Evet uygun. Lütfen çıkıpta yıllardır herkesin ağzına yuva yapmış "Marangoza yarı fiyatına yaptırırsın la" tarzında cümleler kurmayın herkesin öyle bir imkanı veya vakti yok. Eğer aranızda marangoz olan var ise bana ulaşsın lütfen 300 tl vereceğim bu masa için. Ürünü satın almadanda kalitesi hakkında yorum yapmayın.
Konu 10 gün önce açılmış o sürede rahatlıkla yaptırırdı. Benim gibi ayrı bir mahallede otursa bile yaptırabilir. Ama tabii siz bilirsiniz.

Ben aldim arkadaslar gayet kaliteli duruyo kurunc detayli paylasim yaparim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı