13 Ocak BİM'e gelecek oyuncu masası

• Konuyu başlatan Hypeer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 39B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet arkadaşlar, "Yarı fiyatına marangoza yaptırırım la" tayfası dağıldı ise eğer masanın fotoğraflarını paylaşıyorum. Bu sabah masayı aldım kurulumu yaklaşık 20 dakika sürdü daha önceden tecrübeniz yok ise 40-45 dakikayı bulabilir. Masanın yükseklik ayarlanabilir olması güzel olmuş yaklaşık 5 santimetreye kadar yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca 200 tl fiyata bu masayı hiçbir yerde yaptıramazsınız. Monitörüm koltuğum kasam dahil bütün ekipmanlarım üst seviye masanında yakıştığını düşünüyorum. Masanın büyüklüğü hakkında konuşmak gerekirse yarı-profesyonel olarak fps oyunları oynuyorum mouse kullanım alanım koldan oynadığım için fazlasıyla geniş buna rağmen masa kullanım alanı olarak tatmin edici. Masanın yanlarında olan kulaklık tutucu ve bardak tutucu aparatlarına gelince, kulaklık aparatı hali hazırda monitörümde olduğu için monte etmedim. Bardak tutacağına gelecek olursak pek kullanışlı durmuyor belki ilerleyen günlerde tekrardan yorum yaparım
WhatsApp Image 2021-01-13 at 13.04.37.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-13 at 13.04.48.jpeg
.

Evet arkadaşlar, "Yarı fiyatına marangoza yaptırırım la" tayfası dağıldı ise eğer masanın fotoğraflarını paylaşıyorum. Bu sabah masayı aldım kurulumu yaklaşık 20 dakika sürdü daha önceden tecrübeniz yok ise 40-45 dakikayı bulabilir. Masanın yükseklik ayarlanabilir olması güzel olmuş yaklaşık 5 santimetreye kadar yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca 200 tl fiyata bu masayı hiçbir yerde yaptıramazsınız. Monitörüm koltuğum kasam dahil bütün ekipmanlarım üst seviye masanında yakıştığını düşünüyorum. Masanın büyüklüğü hakkında konuşmak gerekirse yarı-profesyonel olarak fps oyunları oynuyorum mouse kullanım alanım koldan oynadığım için fazlasıyla geniş buna rağmen masa kullanım alanı olarak tatmin edici. Masanın yanlarında olan kulaklık tutucu ve bardak tutucu aparatlarına gelince, kulaklık aparatı hali hazırda monitörümde olduğu için monte etmedim. Bardak tutacağına gelecek olursak pek kullanışlı durmuyor belki ilerleyen günlerde tekrardan yorum yaparımEki Görüntüle 833321Eki Görüntüle 833322.
Bende aldım hayırlısı olsun tek sıkıntı kasayı sağ tarafa koymak zorunda olmak keşke sol tarafada delik açılsaydı ya da solda olsaydı kişisel bir sorun belki de hep sola koyarım kasayı sağ da bir türlü alışamadım ama onun dışında gerçekten gayet şık bir masa hayırlısı olsun bize :)

Arkadaslar montajinda sikinti yasayan tek benim sanirim acemiligimden :D . Tablayi metale vidalarken vida masanin altindan cikti fakat ilerlemiyo oyle kaldi. Nedenini bilen var midir halledemedim.

Arkadaşlar kabloları toplamak için nasıl bir mekanizma kullanmışlar? Bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada keşke beyaz renk seçeneği olsaymış. Siyah temaları bilgisayarlara çok yakışıyor beyaz masa.

Adında Gaming yazmasa yarı fiyata alacağın masayı satın almadan övüyorsun malzeme kalitesi belli sağlam değil bunu bil de al hayal dünyasında yaşama.
Ya aldın mı da malzeme kalitesi hakkında konuşuyorsun? Resimden malzeme kalitesinin kötü olduğunu anlıyor adam ya. Madem o almadan övüyor sen niye almadan gömüyorsun? Ben aldım gayet şık gayet sağlam bi masa.

Ya aldın mı da malzeme kalitesi hakkında konuşuyorsun? Resimden malzeme kalitesinin kötü olduğunu anlıyor adam ya. Madem o almadan övüyor sen niye almadan gömüyorsun? Ben aldım gayet şık gayet sağlam bi masa.
Alan arkadaşım var evet şık zaten "gaming" olduğu için şık. Ama o fiyata daha güzel masalar vardı 1 hafta önce şu an hepsi bitti. Kendimizi kandırmayalım.
Daha da cevap yazmayacağım anca kendinizi kandırın.

Alan arkadaşım var evet şık zaten "gaming" olduğu için şık. Ama o fiyata daha güzel masalar vardı 1 hafta önce şu an hepsi bitti. Kendimizi kandırmayalım.
Daha da cevap yazmayacağım anca kendinizi kandırın.
Ya arkadaşın almış sen mi almışsın? Kontrol ettin mi? Kullandın mı? Sen masaları 10 tl falan mı sanıyorsun? Şuan letgo gibi yerlerde bile en ucuz masa 200 250 tl den başlıyor. Senin arkadaşının aldığı masayı bilmiyorum ama benim aldığım bim deki masa gayet sağlam gayet şık duruyor. Ayaklarının aşağıya inip yukarıya kalkması. Tasarımı da cabası. Neyse ben de uzatmayacağım ama kullanmadığınız ürün hakkında kötü veya iyi diye yorum yapmayın bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı