13 yaş veya üzeri oyun arkadaşı arıyorum

594046

Centipat
Merhaba, 13 yaşındayım ve saydığım oyunlarda... GTA 5, CS:GO, The Forest, Brawlhalla, Fall Guys, Realm Royale, PUBG (MOBİL DEĞİL), FIFA 23. Oyun arkadaşlığı yapmak isteyen birden çok kişi arıyorum. Kısacası ekip arıyorum. Arkadaşım yok. Bari internet arkadaşlığı yapalım. Discord'um: Yağız#6446

İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 13 yaşındayım ve saydığım oyunlarda... GTA 5, CS:GO, The Forest, Brawlhalla, Fall Guys, Realm Royale, PUBG (MOBİL DEĞİL), FIFA 23. Oyun arkadaşlığı yapmak isteyen birden çok kişi arıyorum. Kısacası ekip arıyorum. Arkadaşım yok. Bari internet arkadaşlığı yapalım. Discord'um: Yağız#6446

İyi günler dilerim.
Discorddan istek atıyorum şimdi 13 yaşındayım adım: Kingasdpro #5564

Birlikte oynayalım istiyorsan benim de yaşım 13 memnun oldum discordan istek atabilirsin istiyorsan MVB #0178

Merhaba, 13 yaşındayım ve saydığım oyunlarda... GTA 5, CS:GO, The Forest, Brawlhalla, Fall Guys, Realm Royale, PUBG (mobil değil), FIFA 23. oyun arkadaşlığı yapmak isteyen birden çok kişi arıyorum. Kısacası ekip arıyorum. Arkadaşım yok. Bari internet arkadaşlığı yapalım. Discord'um: Yağız#6446

İyi günler dilerim.

Dostum FIFA 23 oynayabiliriz Discord adımı akşam yazarım yine buraya.

Tamamdır.

Birlikte oynayalım istiyorsan benim de yaşım 13 memnun oldum discordan istek atabilirsin istiyorsan MVB #0178
İstek attım dostum.

Dostum zaten benim discord adım konu'da belirtili.

İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı