15 yaş ve üzeri oyun arkadaşı

• Konuyu başlatan EOS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 269

EOS

Centipat
Daha fazla  
2 kişiyiz. Oyun için arkadaş arıyoruz. Böyle kurallı falan değil. Arkadaş ortamı bildiğiniz. Farklı farklı oyunlar oynuyoruz. Örnek:

Valorant.
CS:GO
Devour.
FiveM.
GTA.
Forza.
Left 4
Dying Light.
Ready or Not.
Call of Duty.

Gelmek isteyen yazabilir. Farklı oyunlar var zaten bizde. Yaş sınırı 15 yaş üzeri.

Aktiflik önemli.

2 kişiyiz. Oyun için arkadaş arıyoruz. Böyle kurallı falan değil. Arkadaş ortamı bildiğiniz. Farklı farklı oyunlar oynuyoruz. Örnek:

Valorant.
Devour.
FiveM.
GTA.
Forza.
Left 4
Dying Light.
Ready or Not.
Call of Duty.

Gelmek isteyen yazabilir. Farklı oyunlar var zaten bizde. Yaş sınırı 15 yaş üzeri.

Aktiflik önemli.

GTA kaç hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Valorant.
Devour.
FiveM.
GTA.
Forza.
Left 4
Dying Light.
Ready or Not.
Call of Duty.

Aktiflik önemli.
Cod MW 2 (2023) mü yoksa COD MW 3 (2024) mü?

@sasi @Tasarım @RzExfeL arkadaşlar komik olan ne?

The Finals oynuyor musunuz hocam? Bu aralar aşırı sarıyor o oyun oynuyorsanız beraber girebiliriz.

Oynarız kanka başka bir oyun oynuyor musun?

Sizlerin yaş kaç?

17 17 18 16 18.

Connor kadından iyi dayak yedin la sana tornavida çekti.

GTA kaç hocam.

5

CoD MW 2 (2023) mü yoksa CoD MW 3 (2024) mü?

Warzone 3

Diğer hocamla başka bir konuda karşılaşmıştık, Detroit: Become Human hakkında falan konuşmuştuk. Bu konuda tekrar rastlaştık.

Bu aralar güzel oyun pek bulamıyorum hocam. GTA Online, çok nadir Valorant gibi oyunlar oynuyorum. Palworld'a da başladım Game Pass'te varmış.

Hocam isterseniz gelin oynarız.

Diğer hocamla başka bir konuda karşılaşmıştık, Detroit: Become Human hakkında falan konuşmuştuk. Bu konuda tekrar rastlaştık.

Bu aralar güzel oyun pek bulamıyorum hocam. GTA Online, çok nadir Valorant gibi oyunlar oynuyorum. Palworld'a da başladım Game Pass'te varmış.

Hocam DC varsa oradan konuşalım connoru istersen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı