13 yaşında 14 cm penis boyu normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
Merakımdan soruyorum, alay etmeyin. 13 yaşındayım, erekte olmamışken 7,5cm ve erekte olmuşken 14 cm, bir problem var mıdır? Yaşıtlarımınki kaç cm bilmediğim için soruyorum. Boy 1.68 cm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Troll bir konu oldugu o kadar bariz ki. Birincisi böyle konuları sağlık bölüme açarsanız daha iyi olur. Bu konuyuda onaylayan mod abilerime selam.

Troll bir konu oldugu o kadar bariz ki. Birincisi böyle konuları sağlık bölüme açarsanız daha iyi olur. Bu konuyuda onaylayan mod abilerime selam.

Banlanmak için yapıyorum madem hesap kapatilmiyor bende böyle yaparım.

Merakımdan soruyorum alay etmeyin 13 yaşındayım erek de olmamışken 7, 5cm erek de olmuşken 14 cm, bir problem var mıdır? Yaşıtlarımınki kaç cm bilmediğim için soruyorum. Boy 1.68 cm.

12 yaşımdayken 15 cm di benim. genetikle alakalı olabilir veya daha ergenliğe girmemişsindir.

Merakımdan soruyorum, alay etmeyin. 13 yaşındayım, erek de olmamışken 7, 5cm ve erek de olmuşken 14 cm, bir problem var mıdır? Yaşıtlarımınki kaç cm bilmediğim için soruyorum. Boy 1.68 cm.

Boy uzunluğuyla uzaktan yakından ilişkisi yok bu arada, çoğunlukla genetik deniliyor, problem yaratacak bir durum da yok. Daha gelişim döneminde, sen memnunsan bir sorun yoktur bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı