13 yaşında 52 kilo normal mi?

alikemal4545

Hectopat
Merhabalar 13 yaşındayım ve 52 kiloyum boyum ise 152. Son 1 buçuk ayda aile ve akraba çevrem çok kilo almışsın biraz vermen lazım kambur duruyorsun biraz dik dur yani bunlar hele ki 1 buçuk ayda. Sürekli aynı kelimeleri duymak beni üzüyor ve sıkıyor sizce nasıl kilo verebilirim bir de nasıl dik durabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kiloyu vermen için spor yapabilirsin. Kambur durmana da çözüm olabilir.

Ben 10 yaşında 52 kiloyum. Spor yapıyorum [ Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme ] Kambur duruyordum. Dik durmaya başladım.

Merhabalar 13 yaşındayım ve 52 kiloyum boyum ise 152. Son 1 buçuk ayda aile ve akraba çevrem çok kilo almışsın biraz vermen lazım kambur duruyorsun biraz dik dur yani bunlar hele ki 1 buçuk ayda. Sürekli aynı kelimeleri duymak beni üzüyor ve sıkıyor sizce nasıl kilo verebilirim bir de nasıl dik durabilirim?

Ailenin sözü seni üzüyorsa sallama boş ver takma kilo verip vermemek sana kalmış buna kimse karışamaz eğer kilo vermek istiyorsan sabah kahvaltısında çeyrek ekmek ye akşam yemeğinde ekmek yeme sadece 1 tabak ye kendini alıştır yürüyüş yap sürekli merdiven tırman bisikletin varsa bisiklet sür bol bol su iç.

Ben 12 yaşındayım, boyum 1.59 kilom 56. Bisiklet varsa sür, Parklarda bulunan spor aletlerini kullan, Her sabah 7:30 gibi kahvaltı yapmadan önce yürüyüş yap, rahat kilo verirsin. Bence kilon yaşına göre iyi.

14 üme gireceğim 1 20 güne yakın sürede 63 kiloyum boyumda 1.63 ve kilolu gözükmüyorumda.

Bana normal gibi geldi, en fazla biraz balık etlisindir. Sen kendini beğeniyorsan diğerleri dedi diye değişmene gerek yok. Eğer kendin de kilo vermek istiyorsan akşamları koşuya falan çıkabilirsin.

11 yaşındayım 46 kiloyum bütün arkadaşlarım 55 56 kilolarda vallahi hiç sporla falan uğraşmıyorum boyumda 1.56 civarı bir de bizim aile ful uzun abim 20 yaşında 1.90

Hocam sizden daha kiloluyum 13 yaşındayım 61 kiloyum.

Geri
Yukarı