13 yaşında internetten para nasıl kazanılabilir?

Ege_0701

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 13 yaşındayım aileme yük olmadan para biriktirmek istiyorum. Yazılım biliyorum ama çok çok az Lua dili öğrenmiştim onun dışında dün Roblox hesabımı satışa koydum GameSatış da aklıma başka bir şey gelmiyor başka nasıl kazanabilirim?

Bir de ekipmanlarım iyi olsaydı video veya yayın falan çekmeyi düşünürdüm ama 2 kere düşünürdüm çünkü çok toxic bir kitle var yaştan dolayı falan çok azarlayan olur diye çekmeyi düşünmüyorum.

Merhaba ben 13 yaşındayım aileme yük olmadan para biriktirmek istiyorum. Yazılım biliyorum ama çok çok az Lua dili öğrenmiştim onun dışında dün Roblox hesabımı satışa koydum GameSatış da aklıma başka bir şey gelmiyor başka nasıl kazanabilirim?

Bir de ekipmanlarım iyi olsaydı video veya yayın falan çekmeyi düşünürdüm ama 2 kere düşünürdüm çünkü çok toxic bir kitle var yaştan dolayı falan çok azarlayan olur diye çekmeyi düşünmüyorum.
Discord kullanıyorsan bot yapıp satabilirsin, deprem zamanı 1 ayda 2.8k civarı para kazanmıstım.

Çok fazla yöntem var dostum ben senden 1 2 yaş büyükken yapıyordum baya da kazandırıyor. Burada anlatmak istesem çok uzun sürer çünkü sana sadece bir şey yap ve para kazan diyemiyorum biraz etrafını gözlemle insanların ne yaptığına bak. Herşey dolaylı yoldan paraya bağlıdır biraz gözlemle gördüklerini uygula.

Bence 1 yıl daha bekle çok az da olsa tehlikeli olabilir ancak yatırım yapman ve böyle bir düşüncen olması çok iyidir bence bot yağıp satabilirsin veya başkalarının makalelerini parayla yazabilirsin vb ama bence yalnızca internet kullanma girişim olarak büyüyünce de Bitcoin dolar döviz yani vb klasik yatırımlara başvurabilirsin paran büyüdükçe yatırımıda büyült hayallerinden asla vazgeçme...

Biraz bu konu hakkında araştırdım ama bu tür ücretsiz botlar mevcutmuş galiba.
Evet, mevcut. Sen de ücretsiz dağıtacağın bir sunucu açıcaksın. Ardından tanınmaya başlarsan "özel bot" kısmı açıcaksın. İnsanlar iyi altyapı yaptığını görürse özel botlarını sana yaptırır zaten.

Her türlü bot yapabilirsin. Destek, moderasyon gibi yaygın şeylerin gelişmişini yapabilirsin.

Bir de konuyla alakasız ama bir şey demek istiyorum benim Discord hesabım Nitro'lu yaklaşık 3 ay önce almıştım Nitro'yu hem de 1 aylık ama bir bug oldu galiba Discord'da ödendi olarak gözüküyor fakat kartımdan hiç ama hiç para çekilmiyor hatta kartta para bile yok ama ödenmiş olarak gözüküyor normal mi sence.

Evet, mevcut. Sen de ücretsiz dağıtacağın bir sunucu açıcaksın. Ardından tanınmaya başlarsan "özel bot" kısmı açıcaksın. İnsanlar iyi altyapı yaptığını görürse özel botlarını sana yaptırır zaten.
işte o dediğin şey aklıma geldi bi tık farklısı geldi mesela kişiye özel bir bot tasarlasam olur mu

Bir de konuyla alakasız ama bir şey demek istiyorum benim Discord hesabım Nitro'lu yaklaşık 3 ay önce almıştım Nitro'yu hem de 1 aylık ama bir bug oldu galiba Discord'da ödendi olarak gözüküyor fakat kartımdan hiç ama hiç para çekilmiyor hatta kartta para bile yok ama ödenmiş olarak gözüküyor normal mi sence.
(konuyla alakasız)Bende 1 aylık almıstım ama sadece 1 ayını ödeyerek 3 ay nıtro kullandım galıba dıscordun bır sorunu

Yeni konular

Geri
Yukarı