13 yaşında nasıl para kazanılır?

• Konuyu başlatan ibom
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 61
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kripto alımı, satımı veya benzeri sadece yetişkinlerin yapabilmesi yasal olan dijital işlemleri önererek yasa dışı bir iş yapıyorsunuz ve suça teşvik ediyorsunuz.

Arkadaşın sorusuna verebileceğim tavsiye ise şudur: Zamanını öğrenmeye ve kendini geliştirmeye harca. Diğer telefon sahibi yaşıtlarına bakıp veya ihtiyacın olduğunu düşünüp de üzülme. Telefon, bilgisayar veya benzeri teknolojik aletler hayatta senin amacın olmasın. Bu araçlar ancak senin iletişim kurmanda, öğrenmende, eğlenmende vb. durumlarda ancak araç olabilir. Sen öncelikle öğrenim hayatında başarıyı kovalarsan bursluluk sınavını kazanabilirsin. Ailende çalışan insanlara da boş vakitlerinde yardımcı olarak emeğinin karşılığını da alabilirsin. Ama bu seçenek imkânlara bağlı.

Ve son olarak biraz da nükteli bir tavsiye vermek isterim. Takım elbiseni giy, saçlarını güzelce tara, fiziksel görünüşün tertipli, düzenli olsun. Sonra aile büyüklerinin karşısına çık ve güzel bir anlatım diliyle telefon almalarını rica et. Tabii eğer ailenin maddi durumu buna elveriyorsa.

Belli ki elvermiyor ve para kazanması gerek bizde öneriyoruz kripto dışındada freelance işler logo yapma gibi işlerdende para kazanabilir hatta bir freelancer sitesi 13 yaşında olduğunda freelancer hesap açmasına izin veriyor.

Dalga geçiyorum hocam para sıkıntısı yaşayan birine para olmadan yapılamayacak bir şeyi öneriyorlar ve illegal bir şeyi legal gibi lanse ediyorlar.

Belli ki elvermiyor ve para kazanması gerek bizde öneriyoruz kripto dışındada freelance işler logo yapma gibi işlerdende para kazanabilir hatta bir freelancer sitesi 13 yaşında olduğunda freelancer hesap açmasına izin veriyor.
Logo işi için böyle çocukları destek (parasız) için alırlar ya da daha büyük insanları alırlar.

Ufak çaplı kazı kazanlar var bugün 10tl'den 30'a çıktım haftalık çıktı.

Risk kabul etmiyorum para kaybedersen suçlayabileceğin tek kişi sensin.

Kendin freelancerlikten çok kazanıyorsun değil mi? Göster bize getirisi ne.

İlgili yöneticinin suça teşvik eden iletileri silmesi ve bu önerilerde bulunanlara gerekli yaptırımları uygulaması gerektiğini düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı