130.000 TL'lik toplanan sistemde uyumsuzluk var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
130.000TL
Hocam o bütçeye 4 k bırak 8 k televizyon alırsın daha iyi.

Ailemden biri alacağı için bir de ona yük olmamak için boyle neden yapıyorum bana daha yüksek bir fiyat verdi kısabildiğim kadar kıstık onlara yük olmamak için nedenini illa acıklatırdınız.
Hocam yine de uyuşmuyor dediğinizle Amerika'da yaşayan bir kişi büyük bir kentte 1000 dolara yakın kira verir. Bir sürü harcaması derken aylık en fazla 500 dolar kalır Amerika'da haftalık çalışma saati en fazla 40 saattir 12x500 = 6000 dolar.
6000 dolar ise 50000 TL. Bu kişiye havadan paramı yağdı?

Ailemden biri 3 senedir yurt dışında yaşıyor. Kendi evleri var ve gayet zenginler yüksek maaşı mevcut evli kendisi hem dolar değil euro karı koca 2 side calışıyor ve maaşları acayip yüksek istediği her şeyi alabilme güclerine sahip ve benim de cabaladığımı gorduklerine bu fikri sundular.

Amerika olduğunu size kim soyledi ve dolar olduğunu?

Arkadaş parasını bilgisayara ve konfora yatırabilir. Bu tuhaf bir durum değil. Lütfen tavsiye verelim arkadaşlar. 3090 SLI ve 4k monitör düşünülebilir. Koltuğu dxracer tavsiye ederim Adobe mobilyada kampanya yapmışlar 3000 liraya geliyor bence bu fiyata kaçırmayın.

Arkadaş parasını bilgisayara ve konfora yatırabilir. Bu tuhaf bir durum değil. Lütfen tavsiye verelim arkadaşlar. 3090 SLI ve 4K monitör düşünülebilir. Koltuğu dxracer tavsiye ederim Adobe mobilyada kampanya yapmışlar 3000 liraya geliyor bence bu fiyata kaçırmayın.

Hocam arkadaş 3090 istemiyormuş fazla maliyetliymiş 5950X de istemiyor. Üstüne üslük 4K monitörde fazla gelirmiş bu paraya.

Arkadaş parasını bilgisayara ve konfora yatırabilir. Bu tuhaf bir durum değil. Lütfen tavsiye verelim arkadaşlar. 3090 SLI ve 4k monitör düşünülebilir. Koltuğu dxracer tavsiye ederim Adobe mobilyada kampanya yapmışlar 3000 liraya geliyor bence bu fiyata kaçırmayın.
5950X önerdiler, konfor da lazım dedi. Bir hocam sağ olsun, seçilen koltuk modellerinin düşük olduğunu ifade ederek Hermann Miller koltuk önerdi; ona da yok çekti.

Tuhaf olan bunlar. Biraz önce serzenişimi açıklayan mesaj yazmıştım da kayboldu, boş tepki göstermem ne de olsa.

Ve aynen 1NO hocamın dediği gibi, 130k sistem toplayıp 1080p ya da 2K monitörde kim oynar Allah aşkına? Sisteme yazık.

Hocam arkadaş 3090 istemiyormuş fazla maliyetliymiş 5950X de istemiyor. Üstüne üslük 4K monitörde fazla gelirmiş bu paraya.
O zaman 3080 ti ile birlikte, 4 tane 1440p monitör olabilir. Örneğin Euro Truck Smilatör oynarken sağdaki ve soldaki monitörler aynaları, yukarı asacağı monitör dikiz aynasını, ortadaki monitör ise ön camı simgeler. Baya gerçekçi olur.

Arkadaş parasını bilgisayara ve konfora yatırabilir. Bu tuhaf bir durum değil. Lütfen tavsiye verelim arkadaşlar. 3090 SLI ve 4K monitör düşünülebilir. Koltuğu dxracer tavsiye ederim Adobe mobilyada kampanya yapmışlar 3000 liraya geliyor bence bu fiyata kaçırmayın.

Teşekkürler sizin gibi iyi bir insan gormek beni mutlı etti.

Arkadaşlar. Böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum ekran kartı stoğu olmadığı için ne yazık ki toplayamıyorum ve pahalı olduğundan ortalama 130bin TL tuttu.
Fiyatlar inerse 60bin TL bir sistem toplama düşüncem var. Kararsızım ama ne yapacağımı bilmiyorum kafama göre bir sistem topladım sizinle paylaşmak istedim.

Corsair LL120 RGB 3 Fan CO-9050092-WW 12 cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ×2
SteelSeries Arctis 7 kablosuz oyuncu kulaklık - 7.1 Surround - PC, PS, Switch, Mac uyumlu - beyaz Arctis7.
Şu an bazı parçalar sizin yayınladığınız sistemden iyi 100, 000TL tutuyor.

Hocam arkadaş 3090 istemiyormuş fazla maliyetliymiş 5950X de istemiyor. Üstüne üslük 4K monitörde fazla gelir miş bu paraya.

RTX 3090 istemiyormuş ne demek bakınız halla yalan soyluyorsunuz 5950X istememe sebebim şudur. Gerek yok fazlasına yük olmak istemiyorum aileme.
Corsair LL120 RGB 3 Fan CO-9050092-WW 12 cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ×2
SteelSeries Arctis 7 kablosuz oyuncu kulaklık - 7.1 Surround - PC, PS, Switch, Mac uyumlu - beyaz Arctis7.
Şu an bazı parçalar sizin yayınladığınız sistemden iyi 100, 000TL tutuyor.

Teşekkürler. Değerli yorumunuz için bunu dikkate alacağım iyi günler.

Kardeşim seni bana sayı ile mi verdiler anlamış değilim? İnanmıyor isen inanmıyorum de tamam bitti gitti sorumu sordum cevap bekliyorum işte bu kadar para sonra işte ailevi vb karıştıryorsunuz.

Hesaplamanız acayip yanlış bu arada aileme gosterdim :) euro olarak alışveriş yapsalarda dolardan az da olsa anlıyorlar. Arkadaşlarından biliyorlar. Kişinin ek işini kişinin yaptığı iş kişinin bonus maaşı ve gecimini bilmeden bu yorum alakasız olmuş.

Kardeşim seni bana sayı ile mi verdiler anlamış değilim? İnanmıyor isen inanmıyorum de tamam bitti gitti sorumu sordum cevap bekliyorum işte bu kadar para sonra işte ailevi vb karıştıryorsunuz.

Hesaplamanız acayip yanlış bu arada aileme gosterdim :) euro olarak alışveriş yapsalarda dolardan az da olsa anlıyorlar. Arkadaşlarından biliyorlar. Kişinin ek işini kişinin yaptığı iş kişinin bonus maaşı ve gecimini bilmeden bu yorum alakasız olmuş.

Konuyu uzatmak istemiyorum sistemi aldığınız zaman fotoğraf atarsanız sevinirim beni etiketleyip.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı