130.000 TL'lik toplanan sistemde uyumsuzluk var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
130.000TL
Teknolojide bu kadar abartmaya gerek yok. Sürekli yeni teknolojiler çıkacak zaten. Paranızı bilgisayardan kazanmıyorsanız 3070 ile 3090 arasında oyun konusunda fark bence yok. İkisi de akıcı şekilde oyunu oynatacak. Yerinizde olsam hem Series X hem PS5 hem de ortalama üstü bir sistem toplardım.

Değerli yorumunuz için teşekküür ederim. NVIDIA durmanda kart cıkarıyor fakat şu anlık bana yetecek üst düzey sistem dizdim 5950X veya 4K monitör almak istemiyorum bazıları 3090 yazık desede arkadaşlarım ve firimaların deneyimi ve bilgilerine gore makul gordum zaten sistem şu anlık ideal inşallah alacağım sistemi PS5 Almanya'da yokmuş aileme sordum Xbox varmış onu da istemedim masüstü ve Xbox dediler bu sefer sistemden kısmış olacağım ondan boyle ideal bir sistem oldu konuyu kitliycem.
Onda uyumsuzluk varsa bende de vardır zaten.

Nasıl yani anlamadım?

Teknolojide bu kadar abartmaya gerek yok. Sürekli yeni teknolojiler çıkacak zaten. Paranızı bilgisayardan kazanmıyorsanız 3070 ile 3090 arasında oyun konusunda fark bence yok. İkisi de akıcı şekilde oyunu oynatacak. Yerinizde olsam Hem Series X hem Ps5 hem de ortalama üstü bir sistem toplardım.
Oyun iş yayın render edit yazılımcılık ve video için kullanacağını söylemiş. Demek ki yazılımcı.

Yoktur demeye getiriyorum. Hayırlı olsun.
Yalnız arkadaşların dediği gibi bütçe yetirebilirsiniz 5950X alabilirsiniz.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Burada 3 4 kişi beni anlayış ile karşıladı 5950X düşüncem teşekkürler. Peki neden 5950X cekirdekten başka bir sebebi yok galiba.
Oyun iş yayın render edit yazılımcılık ve video için kullanacağını söylemiş. Demek ki yazılımcı.

Bilgisiyat mühendisi + yazılım ile uğraşıyorum + hosting firimasında bir arada yetkiliydim :) ve e ticaret işlerinde ve iş anlamında sistem cok lazımda boyle bir sistem düşündüm oyun hevesim pek olmasa da :D
Onda uyumsuzluk varsa bende de vardır zaten.

Yoktur demeye getiriyorum. Hayırlı olsun.
Yalnız arkadaşların dediği gibi bütçe yetirebilirsiniz 5950X alabilirsiniz.

Bende de vardır demişinizde? Ondan dedim sanırm sizde de 3090 AMD sistem var.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Burada 3 4 kişi beni anlayış ile karşıladı 5950X düşüncem teşekkürler. Peki neden 5950X çekirdekten başka bir sebebi yok galiba.
Almışken daha iyisini almak daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı