130 bin TL LPG'li araç önerisi

ndmblgc

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta i fiyat bandında LPG'li beni 2 sene idare edecek bir araç arıyorum. Düşündüğüm araçlar;

1.4 palio: Hem gider hem de az yakar ve parçası ucuz diye düşünüyorum.

Öneri ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata en az km ve yaş Çin araçlarında var.
Geely FC olabilir. Eksantrik zinciri ömürlüktür. Triger kayışı ile falan uğrasmazsınız. Düzgün motor yağı kullanmanız o zincirin ömürlük olması için yeterlidir.
Ben uzun süredir kullanıyorum. 2011'de kayinbiraderim sıfır almıştı. Ben de 2018'de ondan aldım.
Geniş, ferah, oturaklı bir araçtır. Muadili Japon araçlar en az iki katıdır.
Bir denemenizi öneririm.

Bu fiyata daha iyileri yok.

O fiyata en az km ve yaş Çin araçlarında var.
Geely fc olabilir. Eksantrik zinciri ömürlüktür. Triger kayışı ile falan uğrasmazsınız. Düzgün motor yağı kullanmanız o zincirin ömürlük olması için yeterlidir.
Ben uzun süredir kullanıyorum. 2011'de kayinbiraderim sıfır almıştı. Ben de 2018'de ondan aldım.
Geniş, ferah, oturaklı bir araçtır. Muadili Japon araçlar en az iki katıdır.
Bir denemenizi öneririm.

Hocam km si falan önemli değil bu tür araçlarda bakmıyorlar.

Hocam ülkenin durumu malum 150bin TL bile araç bulması zor hale geldi.

Bir de siz atın bakalım ne atacaksınız.

Öylede bu araba alınmaz az yakan parçası ucuz olan araba önerisi istiyor sen Mercedes atıyorsun masraf çıkartırsa üzer sahibini bir de 650k Km'de benim önerim Toyota Corolla bakmanız ya da Ford focus veya fiesta olabilir en azından bir sorunu çıkarsa parçaları ucuza bulunur.

Öylede bu araba alınmaz az yakan parçası ucuz olan araba önerisi istiyor sen Mercedes atıyorsun masraf çıkartırsa üzer sahibini bir de 650k Km'de benim önerim Toyota Corolla bakmanız ya da Ford focus veya fiesta olabilir en azından bir sorunu çıkarsa parçaları ucuza bulunur.

Hocam parçası ucuz istiyorsa Tofaş'lar var ama temizini alması lazım.

Hocam ama çok iyi arabalar yok gibi.

Şu arabaya alacağına otobüse binsin daha iyi.

Sadece bildirim gitsin diye mesajları alıntıladım. Öncelikle uğraşmışsınız çok teşekkür ederim fakat arkadaşında dediği gibi o Mercedes'ya da BMW'nin yaklıtı ayrı dert arızası ayrı dert olur diye düşünüyorum.

Ford focuslarda da parçalarının ucuz olduğunu sanmıyorum hocam. Bir ilana denk gelmiştim klima kompresörü arızalı diye yazmnış ve bakmıştım. 3 bin ile 7 bin arası fiyat vardı. Yanlış ya da farklı bir modelin parçasınada bakmış olabilirim ama çevremde de hep parça fiyatlarının pahalı olduğu söylendi. Bulduğum ilanları aşağıya ekleyeceğim dilerseniz bakıp yorum yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı