380 bin TL araç önerisi

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birkaç ay önce farklı fiyatlı yine aynı konuyu açmıştım ama o zaman nasip olmadı alamadım ve bütçem de daha düşüktü. Bu sefer bütçem 380 bin TL, 10 bin TL kadar yukarı olabilir belki. Aracı birkaç hafta içinde alacağım. Doblo veya 3 kapı olmasın araba. 25 yaşını geçmesin. Sorunlu araba yani sürekli sanayiye gitmek zorunda olmayım, yaşından dolayı elbet sorunlar çıkar ama çok çıkmasın işte bir de taksi çıkması olmasın. Beklentilerim bu kadar.
Aklımdaki araçlar Ford Focus 2, Renault Clio 3, Opel Astra h kasa, 2004 Volkswagen Polo. Siz hangi araçları önerirsiniz? Aklımda olanlardan hangisini aklımdan çıkarmam gerekir sizce?

Arkadaşlar merhaba, birkaç ay önce farklı fiyatlı yine aynı konuyu açmıştım ama o zaman nasip olmadı alamadım ve bütçem de daha düşüktü. Bu sefer bütçem 380 bin TL, 10 bin TL kadar yukarı olabilir belki. Aracı birkaç hafta içinde alacağım. Doblo veya 3 kapı olmasın araba. 25 yaşını geçmesin. Sorunlu araba yani sürekli sanayiye gitmek zorunda olmayım, yaşından dolayı elbet sorunlar çıkar ama çok çıkmasın işte bir de taksi çıkması olmasın. Beklentilerim bu kadar.
Aklımdaki araçlar Ford Focus 2, Renault Clio 3, Opel astra h kasa, 2004 Volkswagen polo. Siz hangi araçları önerirsiniz? Aklımda olanlardan hangisini aklımdan çıkarmam gerekir sizce?

Piyasaya bu aralar çok hakim değilim ama bulunabilirse güzel bir Corolla alınabilir (E140)

@ProofStriket hocam o bütçede astra h çok sorunlusuna denk gelirsiniz. Benzinli olanlarda kronik sorun çok fazla LPG'ye uyumda sıkıntı yaşatıyor.
Clio 3 mantıklı 1.4 temizi bulunursa alınır
Scenic 2 megan 2 bu araçların da 1.6 16W olanları alınır.

@ProofStriket hocam o bütçede astra h çok sorunlusuna denk gelirsiniz. Benzinli olanlarda kronik sorun çok fazla LPG'ye uyumda sıkıntı yaşatıyor.
Clio 3 mantıklı 1.4 temizi bulunursa alınır.
Scenic 2 megan 2 bu araçların da 1.6 16W olanları alınır.

Ek olarak alman araçlarının eski modelinden uzak durmanızı öneririm.

Geri
Yukarı