130₺ kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Arkadaşım kulaklıkla ağırlıklı olarak oyun oynayacakmış. Bu fiyata gecikmesi olmayan bir kulaklık bulabileceğimizi sanmıyorum ancak QCY T5'de ve Haylou GT1 Pro'da da oyun modu var. Sizce bu oyun modu ne kadar etkili ve hangisinin oyun modu daha iyidir?
Ağırlıklı oyun oynayacaksa, eğer kablosuz zorunlu değilse kablolu daha iyi olur. Kablosuzda en sağlam oyun modunu bile kullansanız gecikme oluyor. İkisi arasında hangisi daha iyi bilmiyorum.

Ağırlıklı oyun oynayacaksa, eğer kablosuz zorunlu değilse kablolu daha iyi olur. Kablosuzda en sağlam oyun modunu bile kullansanız gecikme oluyor. İkisi arasında hangisi daha iyi bilmiyorum.
GT1 Pro'nun bir tık daha iyi ama Plus şiddetle öneririm. Yani çok etkili değil, milisaniye farklar var. Ek olarak Bluetooth'da her zaman gecikme olacaktır, her zaman.
Tamamdır, çok teşekkürler yardımlarınız için. :)

Arkadaşım kulaklıkla ağırlıklı olarak oyun oynayacakmış. Bu fiyata gecikmesi olmayan bir kulaklık bulabileceğimizi sanmıyorum ancak QCY T5'de ve Haylou GT1 Pro'da da oyun modu var. Sizce bu oyun modu ne kadar etkili ve hangisinin oyun modu daha iyidir?
Hocam YouTube'da bol bol incelemeleri var. Ben şahsen mobil oyun oynamıyorum ve bu iki kulaklığı da bizzat kullanmadım.

Enes Özen isimli bir YouTuber'ın güzel incelemeleri var.

Oyun modunun en efektif şekilde kullanılabilmesi için telefonun da kulaklığın kullandığı Bluetooth ses codeclerini desteklemesi gerekiyor diye biliyorum. Ona da dikkat edin.

Geri
Yukarı