130 TL Aydınlatmalı Klavye Önerisi

Mustafa_35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 130 TL civarı aydınlatmalı bir klavye bakıyorum. Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi f/p ürünü klavye modeli hangisidir. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Konuyu muhabbet olsun diye değil gerçekten alacağım için açtım. Bu fiyat çevresinde güzel bir model önermenizi bekliyorum. Aklımda frisby fx 2 modeli vardı fakat bir arkadaş frisby almamamı söyledi. Bu yüzden yeni başlık altında bu konuyu açtım. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby ve Everest markalarından uzak dur. Mekanik klavye olması, klavye aydınlatmasının makrolarının çok güzel olması yüzünden tavsiye ederim. Motospeed Inflictor CK104 Mechanical Gaming Keyboard

Frisby malzeme kalitesi mi yoksa yazılımsal olarak mı kötü veya her 2 side mi ? Birde site yabancı bir sitede ürün alırken sıkıntı olur mu ? Gümrükte vergilendirme vs. gibi bir sorun yaşar mıyım ?

Aynısı bende de var tavsiye ederim. herkes uzak dur falan diyor Frisby markasından her ürünü de kötü değil bazı ürünlerinde sıkıntı olabilir ama klavyesinde bir sıkıntı görmedim bu fiyata bence gayet iyi.

Sizce malzeme kalitesi nasıl bazı yorumlarında tuşları silindiği yazılmıştı. Siz ne kadardır kullanıyorsunuz ve tuşlarda silinme var mı veya eksileri nelerdir?

Bloody B120 Turbo kullanıyorum. Son derece memnunum. Aydınlatması da gerçekten güzel.

Tavsiyeniz için teşekkürler. Ürünü internetten araştırdım fiyat frisby ile aynı malzeme kalitesi ve yazılım ayarları nasıl sizce ? Ürün benimde hoşuma gitti.

Tavsiyeniz için teşekkürler. Ürünü internetten araştırdım fiyat frisby ile aynı malzeme kalitesi ve yazılım ayarları nasıl sizce ? Ürün benimde hoşuma gitti.
Yazılım olarak RGB olmadığı için pek gerekli bir şey yok. Ürün kalitesi gerçekten üst seviye. Tuş basış hissiyatı da çok iyi. Tamamen karanlık bir ortamda aydınlatmayı son seviye açsanız bile gözünüzü almıyor. Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

Yazılım olarak RGB olmadığı için pek gerekli bir şey yok. Ürün kalitesi gerçekten üst seviye. Tuş basış hissiyatı da çok iyi. Tamamen karanlık bir ortamda aydınlatmayı son seviye açsanız bile gözünüzü almıyor. Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bloody B120 turbo üzerinde biraz daha düşünücem. Ayrıca frisby hakkında bilginiz var mı ? Yani dedikleri kadar kötü müdür ? Frisby nin sağladıkları vs. güzel gibi ama herkes kalitesiz diyor açıkcası kalitesiz bir ürün almak istemem. Eğer gerçekten kötüyse sizin önerdiğiniz modeli alırım fiyatı da özellikleri de iyi bir cihaz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bloody B120 Turbo üzerinde biraz daha düşüneceğim. Ayrıca Frisby hakkında bilginiz var mı ? Yani dedikleri kadar kötü müdür ? Frisby'nin sağladıkları vs. güzel gibi ama herkes kalitesiz diyor, açıkçası kalitesiz bir ürün almak istemem. Eğer gerçekten kötüyse sizin önerdiğiniz modeli alırım, fiyatı da özellikleri de iyi bir cihaz.
Frisby ve Everest başta iyidir. Ama ömrü uzun sürmez. 2 ay, en fazla 3 ay sonra ömrü dolar.

Sizce malzeme kalitesi nasıl bazı yorumlarında tuşları silindiği yazılmıştı. Siz ne kadardır kullanıyorsunuz ve tuşlarda silinme var mı veya eksileri nelerdir?
Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum tuşlarda silinme yok eksileri ise yazılımsal aydınlatma kontrolü yok ışıklar sürekli kendi kendine renk değiştiriyor birde normal klavyelere göre daha büyük masama sığdıramadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı