130 TL mouse önerisi

Defalarca yazdım zaten Gaming için kullanmayacağım günlük kullanımda kullanacağım niye bu kadar uzattınız ki konuyu.

Arkadaşım insanlar sana bütçene göre alabileceğin en iyi mouse yi söylemeye çalışmış insanlar yardım etmeye çalışıyor niye bu kadar delirdin sen? Bütçe arttıramayacaksan "1 kuruş fazlasına çıkamam" deseydin. Bir de moderatörlere emir verir gibi konuşmuşsun. Ne boş insanlar var ya.

Tamam hocam aldığınızda uzun süre götürsün diye dedim ne kızıyorsunuz.

Yok hocam yanlış anlamayın size kızmıyorum diğer kullanıcılara kızdım estafirullah.

Arkadaşım insanlar sana bütçene göre alabileceğin en iyi mouse yi söylemeye çalışmış insanlar yardım etmeye çalışıyor niye bu kadar delirdin sen? Bütçe arttıramayacaksan "1 kuruş fazlasına çıkamam" deseydin. Bir de moderatörlere emir verir gibi konuşmuşsun. Ne boş insanlar var ya.

Öncelikle merhaba ben bu sorunu defalarca yaşadım ve artık bıktım ben oraya "bütçeyi arttıramam" yazmaktan veya "ihtiyacım olmayan bir şeyi istemiyorum" yazmaktan yani ben Gaming istemiyorum adam diyor ki 30 TL arttır Gaming al kardeşim ben ne yapayım ya Gaming fareyi? Normal bir kullanıcıyım beni 2 ay götürse yeter para biriktirip güzel bir mouse alırım. Zaten şu anda zor durumdayım son paramla mouse alacağım artık yeter ki sistem çalışsın durumuna kadar düştüm ya.
Ve moderatörlerle de gayet düzgün konuşuyorum ama moderasyon sistemi böyle olunca moderatörlerle böyle konuşmak gerekiyor ben sırf. Koymayı unuttum diye 1 hafta ceza alıyorsam onlarla böyle konuşurum kin olur içimde.

Geri
Yukarı