130 TL'ye i7 4770K için soğutucu önerisi

Birde ben yapmak istediklerimi yukarıda belirttim. Bu benim işimi görecek midir?

İşte yardımcı olmanızı istediğim nokta bu. Marka ve model.
@TheCalculator @Cliff Burton @semihozel22 Acaba thermaltake contac 21 modeli olur mu? Yoksa akasa mı tercih edilmeli?
Venom daha iyi bir soğutucudur. Hem 2. fanı takma imkanınız da var. Yalnız kasanızın yan kapağını takmak istiyorsanız Contac 21 alınmalı Venom'dan 2 CM kısa.

Venom daha iyi bir soğutucudur. Hem 2. fanı takma imkanınız da var. Yalnız kasanızın yan kapağını takmak istiyorsanız Contac 21 alınmalı Venom'dan 2 CM kısa.
Venom taktığımda kapatamaz mıyım? Kasam 16 cm
Yanlış anlamadıysam 12 cm yüksekliği

Görmemişim mesajınızı 16 cm ise genişlik soğutucu sığar. RAM'leri sıkıştıracağını sanmam.
Kasamı söküp ölçtüm. Anakarttan kasanın kapağına kadar yani boyuna 16cm
Yatay olarak ise Egzoz fanı hariç kasanın diğer demir kısmına kadar 22cm.
Kasanın fotoğrafı da bu. Ekstra olarak Gtx 960da takacağım. Gelmesini bekliyorum.
Kasamı söküp ölçtüm. Anakarttan kasanın kapağına kadar yani boyuna 16cm
Yatay olarak ise Egzoz fanı hariç kasanın diğer demir kısmına kadar 22cm.
Kasanın fotoğrafı da bu. Ekstra olarak Gtx 960da takacağım. Gelmesini bekliyorum.
@semihozel22 @Lian La-Fey Rahatsız ettim fakat çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Dosya Ekleri

• 8e6362cf-04c2-477a-9b6c-779505b80c4f-min.jpg
    8e6362cf-04c2-477a-9b6c-779505b80c4f-min.jpg
    177,5 KB · Görüntüleme: 37
Kasanın kapağının kapanması da çok önemli değil. Masanın bilgisayar kasası bölümünde duruyor. Attığınız linkte gördüm de stok soğutu ile 70 derece iken 40 küsürlere iniyor. Bu doğru mudur?
Test etmediğim sürece bir şey söyleyemem ama o dandik Intel soğutucudan bu soğutucuya geçince çok fark hissedersiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı