130 TL'ye internet önerisi

Peki yani ailem için yeterli midir?
Sizinki fibermiş zaten, sorun yaşamazsınız. Aileniz için de yeterli olur, 100 Mbps'lik paketi alırsınız zaten.

Bütçe hafif yetersiz ama bakalım 1 ay sonra TT taahhüdü bitiyor bilgilendirme yapacağım.
Davet kodu kullanırsanız 1 yıl boyunca her ay 10 TL indirim yapılıyor haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Milleni bakabilirsiniz hocam fiyatlarından bilgim yok ama bayağı memnun kalmıştım özellikle müşteri hizmetlerinden.
Millenicom bir rezalettir bir pişmanlıktır. Kimseye önermiyorum. Müşteri hizmetlerinden memnun kaldım dediniz orada bir kahkaha patlattım. Müşteri hizmetleri YOK! Adamlar sizi gerçek olmayan birisiyle yönlendiriyor. Telesekreter ile yok işte internet sorununuz varsa 1'i diğer sorunlar için 2'yi tuşlayınız diyor. Asla gerçek bir insanla konuşamıyorum günlerce. Ne zaman sorunumu kendim çözüyorum o zaman arıyorlar onunda bir anlamı yok.

Millenicom bir rezalettir bir pişmanlıktır. Kimseye önermiyorum. Müşteri hizmetlerinden memnun kaldım dediniz orada bir kahkaha patlattım. Müşteri hizmetleri yok! Adamlar sizi gerçek olmayan birisiyle yönlendiriyor. Telesekreter ile yok işte internet sorununuz varsa 1'i diğer sorunlar için 2'yi tuşlayınız diyor. Asla gerçek bir insanla konuşamıyorum günlerce. Ne zaman sorunumu kendim çözüyorum o zaman arıyorlar onunda bir anlamı yok.

Ben her seferinde beklemeden hızlıca müşteri temsilcisine bağlanmıştım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı