1300-1400 TL PSU önerisi

red.dawn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar, bilgisayar topluyorum ve bir tek PSU kaldı. Intel 11400F, RTX 2060 OC Edition gibi bileşenlere sahibim ve bunlara yakışan bir PSU arıyorum. Alta bulabildiğim modelleri bırakıyorum, ben bunları bulabildim. Sizin önerileriniz nelerdir, hangisini seçerdiniz? Bir de öğrenci halimle bu işe kalkıştığımdan bir PSU'ya "maksimum" 1300-1400 TL'ye kadar para harcayabilirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar arasında en iyisi Phanteks AMP, en F/P olan Performance GD, en kötü P750GM (PWR_OK sinyali yanlış ayarlı ve testlerde patlıyor, para verseler kullanma).

Bunlara da bakabilirsin:

Bunlar arasında en iyisi Phanteks AMP, en F/P olan Performance GD, en kötü P750GM (PWR_OK sinyali yanlış ayarlı ve testlerde patlıyor, para verseler kullanma).

Bunlara da bakabilirsin:

Çok teşekkürler hocam, phanteks'i daha önce hiç duymadığımdan biraz şüpheli baktım ister istemez high power daha bir cazip geliyor ama ne düşünürsünüz siz olsanız?

Çok teşekkürler hocam, Phanteks'i daha önce hiç duymadığımdan biraz şüpheli baktım ister istemez High Power daha bir cazip geliyor ama ne düşünürsünüz siz olsanız?

Phanteks yurt dışında sevilir. Kasaları güzeldir özellikle P550A DRGB.

High Power'da kendisini PSU'larda kanıtlamış bir marka, birçok markanın PSU'larının da üretimini yapar. Super GD+ Performance GD serisinin bir kademe üstü, hazır 1200 TL iken 750W'lık modeli alabilirsin.

Dosya Ekleri

• sasonic focus gx 750.jpg
    sasonic focus gx 750.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Phanteks 750w.jpg
    Phanteks 750w.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 25
Phanteks yurt dışında sevilir. Kasaları güzeldir özellikle P550A DRGB.

High Power'da kendisini PSU'larda kanıtlamış bir marka, birçok markanın PSU'larının da üretimini yapar. Super GD+ Performance GD serisinin bir kademe üstü, hazır 1200 TL iken 750W'lık modeli alabilirsin.
Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için

bu attığın üründe karar kıldım sipariş verdim eksik olmayın. Daha güzelleri de sizlerin olsun inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı