1300₺ monitör önerisi

Bütçe
900-1300

Alihan65t67

Hectopat
Uzun süredir kullandığım BenQ RL2455HM monitörüm artık sürekli sallandığı için yenisini alacağım fakat 3-4 monitör arasında kararsız kaldım. Bunlardan hangisi uzun süre kullanım için daha iyidir? Yakın zamanda çıkmış olması ve renk kalitesi benim için en önemli etkenlerdir, oyun için kullanmayacağım. Alttakilerin hangisini önerirsiniz ve önerdiğiniz başka model var mı? Teşekkürler.

Philips 272E2FA/00 Monitör
LG 24BK550Y-B Monitör
Asus VA24EHE Monitör
Dell S2421H Monitör
AOC 24B2XH Monitör

Uzun süredir kullandığım BenQ RL2455HM monitörüm artık sürekli sallandığı için yenisini alacağım fakat 3-4 monitör arasında kararsız kaldım. Bunlardan hangisi uzun süre kullanım için daha iyidir? Yakın zamanda çıkmış olması ve renk kalitesi benim için en önemli etkenlerdir, oyun için kullanmayacağım. Alttakilerin hangisini önerirsiniz ve önerdiğiniz başka model var mı? Teşekkürler.

LG 24BK550Y-B Monitör
Asus VA24EHE Monitör
Dell S2421H Monitör
AOC 24B2XH Monitör
Eğer masraf yapmak istemiyorsanız belki monitör sabitlemeyle ilgili çözüm bulabilirsiniz. Bir de bütçe biraz artarsa 144 Hz monitör alabilirsiniz.

LG 24BK550Y-B Monitör
Asus VA24EHE Monitör
Dell S2421H Monitör
AOC 24B2XH Monitör
Sisteminiz nedir? Eski monitörünüz de 1080p mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı