1300 TL 750W PSU tavsiyesi

Bütçe
1300

Bu var da iyice uçmuş fiyatlar. Bronze ama korumaları mevcut.
XPG markası PSU konusunda çok yeni 1400 TL'yi hak eden bir ürün değil bu PSU alacağımı zannetmem "Sharkoon Gold Zero 750W 80+ GOLD" ondan daha iyidir diye düşünüyorum.

Bütçeni aşmıyor mu? Bence 300 TL fazla vermeye gerek yok High Power varken.
Hocam ben 1239 TL bulmuştum onu o yüzden onu yazdım bütçem 1300 TL ama ondan daha da iyi olan varsa 100 TL veya 200 TL fazla garanti olarak onu alırım.

XPG markası PSU konusunda çok yeni 1400 TL'yi hak eden bir ürün değil bu PSU alacağımı zannetmem "Sharkoon Gold Zero 750W 80+ Gold" ondan daha iyidir diye düşünüyorum.

XPG PSU üretmiyor. Üretilmiş PSU'ya etiket basıyor. XPG Core Reactor'e serisi piyasada bulabileceğin en iyi PSU serisi. XPG Pylon serisi de WPM Gold Zero'dan iyi ama senin sistemin için tavsiye edilmez High Power varken. Sharkoon coolzero modeli de High Power gibi iyi ama fazladan edecek bir şeyi yok. WPM Gold Zero'yu unut. İllaki modüler olsun dersen. Yine High Power'ın modülerini al 1800'e.

Bence modülerliğe takılmadan düz Hgihpower performance GD 750W al geç 1500'e.

Hocam ben 1239 TL bulmuştum onu o yüzden onu yazdım bütçem 1300 TL

Cool Zero 750W SIFIR 1239 TL'ye bulduysan onu al High Power alma 1500'e.

COOLZERO 750W alsam problem olur mu hocam?

SilentStorm COOLZERO Performance GD'ye göre daha avantajlı bir PSU. Fiyatı 1500 TL'nin altına düşerse tercih edebilirsiniz. Ya da Performance GD'den ucuza geliyorsa da alınır. O da güzel olur.

Şu zamanda Performance GD 750'ye 1500 TL vermenizi önermem, COOLZERO zaten sık sık indirime giren bir seri. 750 modeli 1400 TL'ye satılıyordu geçen günler. Bu bütçede de en mantıklısı o olur.

Bütçeyi zorlayabilirsen bunu: Sharkoon SilentStorm Cool Zero 850W 80+ Gold Tam Modüler PSU Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri

Zorlayamıyorsanda ben olsam bunu alırdım (PSU Tier List'de senin almayı düşündüğün modelden daha yukarıda yer alıyor. Japon kapasitörlere sahip ve korumaları tam.): High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) | Teknobiyotik
High Poweri listeme ekledim hocam araştıracağım teşekkürler.
XPG PSU üretmiyor. Üretilmiş PSU'ya etiket basıyor. XPG Core Reactor'e serisi piyasada bulabileceğin en iyi PSU serisi. XPG Pylon serisi de WPM Gold Zero'dan iyi ama senin sistemin için tavsiye edilmez High Power varken. Sharkoon coolzero modeli de High Power gibi iyi ama fazladan edecek bir şeyi yok. WPM Gold Zero'yu unut. İllaki modüler olsun dersen. Yine High Power'ın modülerini al 1800'e.

1800 TL veremem hocam o çok büyük bir mebla benim için, Onun haricinde High Power GD 750W de güzel gibi gözüküyor Cool Zero 750W sıfır fiyatı 1239 TL çoğu platformda bu önerildi bu bütçeye o yüzden onu listeme ekledim.

Hatta şöyle link bırakayım inceleyin hocam : https://www.akakce.com/power-supply...-zero-wpm-goldzero-750w-fiyati,862797524.html

High Power'i listeme ekledim hocam araştıracağım teşekkürler.

1800 TL veremem hocam o çok büyük bir meblağ benim için, Onun haricinde High Power GD 750W de güzel gibi gözüküyor Cool Zero 750W sıfır fiyatı 1239 TL çoğu platformda bu önerildi bu bütçeye o yüzden onu listeme ekledim.

Hatta şöyle link bırakayım inceleyin hocam: https://www.akakce.com/power-supply...-zero-wpm-goldzero-750w-fiyati,862797524.html

Kardeşim COOLZERO 750W nerede 1239 TL. Sen WPM Gold Zero'ya bakıyor olabilirsin üstüne basa basa alma dediğim. Linkini atar mısın?

Hatta şöyle link bırakayım inceleyin hocam :
COOLZERO değil bu WPM gold zero.

Kardeşim COOLZERO 750W nerede 1239 TL. Sen WPM Gold Zero'ya bakıyor olabilirsin üstüne basa basa alma dediğim. Linkini atar mısın?

COOLZERO değil bu WPM gold zero.
Pardon hocam yanlış link atmışım bir araştırayım geçmişte gördüm çünkü bilinen sitede bulamazsam high power alacağım.

SilentStorm COOLZERO Performance GD'ye göre daha avantajlı bir PSU. Fiyatı 1500 TL'nin altına düşerse tercih edebilirsiniz. Ya da Performance GD'den ucuza geliyorsa da alınır. O da güzel olur.

Şu zamanda Performance GD 750'ye 1500 TL vermenizi önermem, COOLZERO zaten sık sık indirime giren bir seri. 750 modeli 1400 TL'ye satılıyordu geçen günler. Bu bütçede de en mantıklısı o olur.
O zaman CoolZero için indirim kovalayım eğer düşerse dediğiniz fiyatların altına hemen alayım.

Son düzenleme:
XPG markası PSU konusunda çok yeni 1400 TL'yi hak eden bir ürün değil bu PSU alacağımı zannetmem "Sharkoon Gold Zero 750W 80+ GOLD" ondan daha iyidir diye düşünüyorum.
XPG markası PSU olarak pek çok markadan kat ve kat iyidir. Core reactor serisi tier A listesinde yer alır. Ben Core reactor 850w kovalıyorum uygun fiyata bulması zor ve piyasada fazla yok. Size tavsiyem bütçenizi en azından 1700 TL seviyelerine çıkarmanız ya da 650w psu bakmanız gerek. 1300 e çok kaliteli 750w psu bulunmuyor.

XPG markası PSU olarak pek çok markadan kat ve kat iyidir. Core reactor serisi tier A listesinde yer alır. Ben Core reactor 850w kovalıyorum uygun fiyata bulması zor ve piyasada fazla yok. Size tavsiyem bütçenizi en azından 1700 TL seviyelerine çıkarmanız ya da 650w psu bakmanız gerek. 1300 e çok kaliteli 750w psu bulunmuyor.
High Power GD 750W önerildi hocam bu fiyat bandında ve daha üstüne çıkamıyorum bütçemin.

Geri
Yukarı