1300 TL mekanik klavye önerisi

Mamacita

Hectopat
Mekanik klavye arıyorum FPS oyunları oynuyorum. AOC AGK700 vardı 2000 TL'ye aldım ama berbat bir klavyeydi sattım. Apex 3 TKL XPG Summoner ve Corsair K60 seçeneklerini buldum bu fiyatlarda sizce hangisi? Varsa başka önerileriniz bakabilirim. SteelSeries mekanik değil ama tuş basma hissi iyidir diye düşünüyorum. Önerilere açığım kötü markalardan istemiyorum.

Bunun gecikmesi 4,8 ms'ymiş.

Kırmızı anahtarlı yalnız. Çok aşırı ses vermez.

Bunun 6.4 ms

Son düzenleme:

Kırmızı anahtarlı yalnız. Çok aşırı ses vermez.

Tuş basımı sizce diğerlerinden iyi midir ses önemli değil. Tuş basış hissiyatını sevmemiştim agk700'ün ve sorunlu bir klavyeydi 3 bin lira fiyatı şu an da şaka gibi. sunduğum seçenektekilere göre fiyat farkı değer mi?

Tuş basımı sizce diğerlerinden iyi midir ses önemli değil. Tuş basış hissiyatını sevmemiştim agk700'ün ve sorunlu bir klavyeydi 3 bin lira fiyatı şu an da şaka gibi. sunduğum seçenektekilere göre fiyat farkı değer mi?

Şu yukarıdaki linkteki sayfanın altına doğru "typing noise" kısmında bir video var. O videoyu bir izle istersen. Belki bir fikir verebilir. Yada youtube'da inceleme videolarına bir bak.

Şu yukarıdaki linkteki sayfanın altına doğru "typing noise" kısmında bir video var. O videoyu bir izle istersen. Belki bir fikir verebilir. Ya da YouTube'da inceleme videolarına bir bak.

Sesi güzel gibi gözüküyor. Son olarak bir soru soracağım sizce bu klavye nasıl? Linke tıklayıp bakar mısınız indirimde gözüküyor. Sizce HyperX alloy Origins'den iyi midir?
MKW100

Sesi güzel gibi gözüküyor. Son olarak bir soru soracağım sizce bu klavye nasıl? Linke tıklayıp bakar mısınız indirimde gözüküyor. Sizce HyperX alloy Origins'den iyi midir?
MKW100
Çok bi bilgim yok bu klavye hakkında. Youtube'da video buldum. Sesi böyleymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok bir bilgim yok bu klavye hakkında. YouTube'da video buldum. Sesi böyleymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bende izledim fakat anahtarlar konusunda pek bilgim yok hangisinin anahtarı daha iyidir vs anlamında bilgi almak istedim. Origins üzmez diyorsanız Origins alacağım fakat bu güzel bir indirimde olduğu için acaba denklerse onu mu alsam dedim. 800'e düşmüş alloyla aynı fiyattayken.

Video'da konuşan kişi bunun yerine "HyperX Alloy Origin" alın diyor. Kırmızı ve Kahverengi anahtarlar çok ses çıkarmaz. Mavi ve Yeşil anahtarlar çok ses çıkartır.

Bu klavyenin geri bildirimi Corsair K60'a göre daha hızlı gözüküyor incelemede. Yani özellikle CS GO, Valorant gibi oyunlarda sıkıntı çıkartmaz gibi görünüyor. Tuşa basınca geri cevap verme hızı iyi, 4.8ms yazıyor incelemede.

Ayrıca corsair'in tuşları Low Profile olduğu için tuşlar biraz daha altta kalır. Corsair'de basarken bu sıkıntı çıkartır mı bilemiyorum.

İstersen benim dediğim HyperX Alloy Origin'ı alabilirsin. Ben kullanmıyorum ama iyiye benziyor. Sen istersen alıp kullananların yorumlarına da bak.

Bu sayfanın altındaki yorumlarda çoğu beğenmiş görünüyor.

Video'da konuşan kişi bunun yerine "HyperX alloy Origin" alın diyor. Kırmızı ve kahverengi anahtarlar çok ses çıkarmaz. Mavi ve yeşil anahtarlar çok ses çıkartır.

Bu klavyenin geri bildirimi Corsair K60'a göre daha hızlı gözüküyor incelemede. Yani özellikle CS:GO, Valorant gibi oyunlarda sıkıntı çıkartmaz gibi görünüyor. Tuşa basınca geri cevap verme hızı iyi, 4.8ms yazıyor incelemede.

Ayrıca Corsair'in tuşları Low profile olduğu için tuşlar biraz daha altta kalır. Corsair'de basarken bu sıkıntı çıkartır mı bilemiyorum.

İstersen benim dediğim HyperX alloy Origin'ı alabilirsin. Ben kullanmıyorum ama iyiye benziyor. Sen istersen alıp kullananların yorumlarına da bak.

Bu sayfanın altındaki yorumlarda çoğu beğenmiş görünüyor.

Yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Bayağı araştırdım bazılarında kronik tuş basmama sorunu olmuş onun dışında iyiymiş bende AOC markada aynısını çektiğim için tekrar çekmek istemiyorum. Kulaklığımda HyperX aslında alsam iyi olurdu ama. Araştırdığım kadarıyla şu an bu 2'si arasında alacağım gibi duruyor. 2'si arasından hangisini derseniz size bırakıyorum emeğiniz için teşekkür ederim.

k68 cherry mx red

tuf k3 aura

Geri
Yukarı