1300 TL mekanik klavye önerisi

K68'in incelemesi şöyle ama ASUS'unkini bulamadım. K68'in geri tepkimesi 6.4ms olarak gösterilmiş. O da iyi. İstersen bakarsın incelemesine.

https://www.amazon.com.tr/Steelseries-Bölgeli-Aydınlatma-Dayanıklılık-Manyetik/dp/B0833J2JBK/ref=sr_1_7?crid=RTIIWXV1FFNQ&keywords=steelseries+klavye&qid=1662572122&s=computers&sprefix=stee,computers,150&sr=1-7 bana kalırsa bunu alın derim.
Bu membran olduğu için geri bildirimi mekanikler kadar hızlı değildir. Birde basarken ses çıkartmaz mekanikler gibi.

K68'in incelemesi şöyle ama ASUS'unkini bulamadım. K68'in geri tepkimesi 6.4ms olarak gösterilmiş. O da iyi. İstersen bakarsın incelemesine.

Bu membran olduğu için geri bildirimi mekanikler kadar hızlı değildir. Bir de basarken ses çıkartmaz mekanikler gibi.

Sizi de daha fazla yormadan o zaman K68 alıyorum tekrar teşekkür ederim ilginize. ^^

Bu membran olduğu için geri bildirimi mekanikler kadar hızlı değildir. Birde basarken ses çıkartmaz mekanikler gibi.
Kendisinin seçimi tabiki. Ben öneri de bulundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı