1300 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

İlerde GT 1030 takar işini görür. Ben yukarda belirttim zaten. Bugün yüksek performans için yarın sıkıntı çekmesine gerek yok. Dediğim gibi adam ben CS:GO ve LoL oynayacağım diyor. RAM'ı 8 GB zorlamak yerine ben 1080P dijital çıkışlı bir mönitörü tercih ederim. HDD olarakta 320 GB CS:GO ve LoL için yeterli ilerde isterse 4 TB HDD'de takar. Zaten bütçe yetersizliğinden o HDD önerdim.

Ben yine söylüyorum. Yeni kasa almak, HDD 1 TB yapmak, RAM'ı 8 GB yapmak performansa bir etkisi yok ve sonradan tamamlanabilir şeyler. Ama alacağı 720P mönitörle ilerde her türlü sıkıntı yaşayacak. En azından adam akıllı dijital çıkışlı 1080P bir mönitörü olsun.

TK K3 300W kasasının içinde ki PSU'nun zaten sahip olduğu PSU'dan daha iyi olduğuna inanmıyorum. O kasalara Everest ve Frisby'den bir farkı olmayan TK PSU'lar var.
Bu benim görüşümdür. En son kararı arkadaş verir. Bu benim bu konu için son yorumumdur.

TX PSU'ların çok iyi olmadığını ben de biliyorum.

Bu yüzden elindeki PSU'yu soruyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı