1300 TL monitör önerisi

tufan88

Decapat
Yer
çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Radyoloji
23 inçten büyük monitörler bakıyorum. PUBG dışında bir oyun oynamıyorum. 1050Ti ekran kartım var. 1070 ile değiştireceğim bir zaman sonra. Şuan ortalama 75FPS'de oynuyorum.

TV olmadığı için film vs için de bu monitörü kullanacağım. Açısal görüntü kaybı yaşatmayacak TN panel bir monitör var mı ? Yoksa direkt IPS panel mi olmalı ?

1ms/5ms amatör oyuncu için pek önemli değil diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyorsam belirtin lütfen. Viewsonic VA2261 monitörüm var. Hiç memnun değilim kendisinden. 10-15 derece sapma bile renkleri perişan ediyor. Önerileriniz benim için çok değerli. Teşekkürler...

Bende geçen sene monitör arıyordum. BenQ XL2411 aldım ama ben aldığımda 1200 TL den 1000 TL ye düşmüştü. Şimdi 1500 TL civarında seyrediyor. Döviz kurlarından olsa gerek. Yani tavsiye ederim :)

Bende geçen sene monitör arıyordum. BenQ XL2411 aldım ama ben aldığımda 1200 TL den 1000 TL ye düşmüştü. Şimdi 1500 TL civarında seyrediyor. Döviz kurlarından olsa gerek. Yani tavsiye ederim :)
Renk körüyseniz ben de öneririm. BenQ utanmasa renkleri siyah beyaz yapacak. Renk kalitesi berbat.

Renk körüyseniz ben de öneririm. BenQ utanmasa renkleri siyah beyaz yapacak. Renk kalitesi berbat.
Ben 1 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Tüm markaların ürünlerinde kötü yanlar bulunabilir. BenQ'ın bir iki tane kötü ürünü var diye hepsi kötü olacak diye bişey yok. Dediğim gibi tüm markaların kötü ürünleri var. Bu arada merak ediyorum siz ne kullanıyorsunuz ve kaç defa benQ monitör alıp kullandınız?

Bu arada o monitörün renk kalitesi cidden berbat. Buradaki internet kafede tüm masalarda bu monitörden var. Sırf şu monitörle oynamayayım diye VIP'ye geçiyorum saatine 2 TL daha fazla vererek.

Ben 1 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Tüm markaların ürünlerinde kötü yanlar bulunabilir. BenQ'ın bir iki tane kötü ürünü var diye hepsi kötü olacak diye bişey yok. Dediğim gibi tüm markaların kötü ürünleri var. Bu arada merak ediyorum siz ne kullanıyorsunuz ve kaç defa benQ monitör alıp kullandınız?
75 Hz 1ms ve 144 Hz 1ms olan modellerini kullandım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı