1300 TL monitörlü sistem tavsiyesi

Windows 10 Home 1000 TL falan nasıl olur hocam?
İlk önce forumda nereden alınması gerektiğini sorup referans istemiştim. Arkadaşlarda bunu önermişlerdi. Bende 2 tane satın aldım. 2 bilgisayarıma da kurdum. Yalnız Whatsapp üzerinden adamla bir 5 dakika mesajlaşmanız gerekiyor ki Retail key versin. Sesinizi çıkartmazsanız MAK key veriyor. O da tek kullanımlık oluyor. Retail ile format sonrasında bile kullanabiliyorsunuz. He bu arada telefonla etkinleştirme olayı da var. Adam size mesaj atıyor ama bende pek gerekli olmadı direk çalıştı.

1.PNG

Sağ altta "Windows'u etkinleştirin" yazısı olur ve bazı özelleştirmelerden mahrum kalırsınız. Sağlamlisans üzerinden ucuz bir key almanızı öneririm.

Microsoft'un sitesinde öyle. Buradan alabilirsiniz:

Hocam uğraştırıyorum KB ama monitör yükselip alçalasa daha iyi olur. Bir de sitede bir gariplik var sanki Windows 10 Pro 50 dolar Home 65 dolar çok garip.
İlk önce forumda nereden alınması gerektiğini sorup referans istemiştim. Arkadaşlarda bunu önermişlerdi. Bende 2 tane satın aldım. 2 bilgisayarıma da kurdum. Yalnız WhatsApp üzerinden adamla bir 5 dakika mesajlaşmanız gerekiyor ki Retail key versin. Sesinizi çıkartmazsanız MAK key veriyor. O da tek kullanımlık oluyor. Retail ile format sonrasında bile kullanabiliyorsunuz. He bu arada telefonla etkinleştirme olayı da var. Adam size mesaj atıyor ama bende pek gerekli olmadı direk çalıştı.

Eki Görüntüle 1103579

Yazılım lisanstan aldınız değil mi?

Hocam uğraştırıyorum KB ama monitör yükselip alçalasa daha iyi olur. Bir de sitede bir gariplik var sanki Windows 10 Pro 50 dolar Home 65 dolar çok garip.

Yazılım lisanstan aldınız değil mi?
Aldığımda EFIRSAT'tı satıcı ismi ama şuan siparişlerim bölümünden aldığım linke tıkladığımda satıcı olarak "lisansevi" olarak gözüküyor.
Link
Bu da kanıt olsun diye ekliyeyim.

2.PNG

Geri
Yukarı