7500 TL Monitörlü Sistem Tavsiyesi

Nanakatolog'da ürün arızalı çıkınca ne oluyor?
Ben oradan 1080tl'ye GAMING X 1050 Ti aldım. Kendi garantileri var. Eğer ürün tamir edilemiyorsa yenisi getirtiliyor (stokta varsa gönderiliyor direkt olarak) para iadesi veya değişim de yapılıyor. Yani güvenli.
Ayrıca belirtmek isterim ki ürün Ön Sipariş ise yaklaşık bir 10 iş günü sonra eline ulaşır. Ben 13 Temmuz'da aldım gelince haber veririm sana. Bu hafta büyük ihtimalle Türkiye'ye ulaşacakmış zaten

Ben oradan 1080tl'ye GAMING X 1050 Ti aldım. Kendi garantileri var. Eğer ürün tamir edilemiyorsa yenisi getirtiliyor (stokta varsa gönderiliyor direkt olarak) para iadesi veya değişim de yapılıyor. Yani güvenli.
Ayrıca belirtmek isterim ki ürün Ön Sipariş ise yaklaşık bir 10 iş günü sonra eline ulaşır. Ben 13 Temmuz'da aldım gelince haber veririm sana. Bu hafta büyük ihtimalle Türkiye'ye ulaşacakmış zaten
dezavantajlarını söyler misiniz rica etsem olmazsa oradan sipariş veririm
ekran kartsız alın ekran kartınıda hepsiburadadan alın iyi bir çözüm olabilir
ekran kartsız derken ayrıca toplamaktan mı bahsediyorsunuz

Tertemiz mis gibi sistem. Benim sistemin hemen hemen aynısı.

Stokta olan ürünler ertesi gün sizde olur. Vatandan 4800 e alınan ekran kartını 3200 e aldim. Tek fark Vatan'da 3 yıl garanti var. Nanokatalog 2 yıl garanti veriyor. Yurtdışında böyle garanti sistemi sanırım.

Dez avantajı eğer stok yoksa 10 gün sonra eline geçer, başka dezavantajı yok gayet güvenli ve garanti konusunda da oldukça ilgililer. Hatta dilersen sitenin canlı desteğine başvurabilirsin. tüm sorularını yanıtlayacaklardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı