1300 TL'ye AOC 24G2U/BK monitör alınır mı?

KenJyz

Decapat
Arkadaşlar aşağıdaki linkte gördüğünüz üründe 1-3 arası ölü piksel riski olduğunu söylüyor ve alıp da memnun kalan çok. Sizce 1300 TL verip monitörü almak mantıklı mı? Aldığımda 3'den fazla ölü piksel çıkarsa iadesi zor olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aşağıdaki linkte gördüğünüz üründe 1-3 arası ölü piksel riski olduğunu söylüyor ve alıp da memnun kalan çok. Sizce 1300 TL verip monitörü almak mantıklı mı? Aldığımda 3'den fazla ölü piksel çıkarsa iadesi zor olur mu?

Almak mantıklı değil. İade alınmaz büyük ihtimal.

Orijinal modeli almayı bende biliyorum fakat fiyat 2K bütçemi fazlasıyla aşıyor. @DarkReader
Dediğim gibi orjinal model bütçemi aşıyor o yüzden bu ölü pikselliyi alıp almamakta kararsız kaldım.
24G2U alacaksanız Amazon ve Hepsiburada' nın kendi satıcısı hariç almayın. Yeni panelde ölü piksel çıkma olasılığı arttı diye biliyorum.

Bunun yerine Dell 2422HG alabilirsiniz. İlla düz istiyorsanız İnce Hesap' tan alabilirsiniz.
Orijinal modeli almayı bende biliyorum fakat fiyat 2K bütçemi fazlasıyla aşıyor. @DarkReader
Dediğim gibi orjinal model bütçemi aşıyor o yüzden bu ölü pikselliyi alıp almamakta kararsız kaldım.
Normalde de ölü piksel çıkabiliyor zaten.

Geri
Yukarı