1300 TL'ye en az 75Hz ve 2K monitör önerisi

1200 liraya 144Hz 2K monitör bulma şansın çok az. Ben olsam 75Hz 2K alacağıma, 144Hz 1080p alır keyfime bakardım. Bu monitörün satış fiyatı 1200 civarında ama indirime girmiş ve etiketi 899 liraya inmiş.

https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-mhd-144hz-1ms-2xhdmi-dvi-dp-freesync-fhd-gaming-monitor/
TN Panel var bahsettiğiniz monitörde, çok önermem. Eğer alınacaksa renk kalitesini bir mağazaya gidip kontrol edin, ondan sonra sipariş verin.

Boyut belirtilmemiş. Hangi tarz oyunların daha çok oynandığı belirtilmemiş. Rekabetçi ise 144 HZ artık gereklilik gibi görülüyor. Yok ben daha çok hikayeli görselleri iyi olan oyunları tercih ediyorum deniliyorsa 144 HZ es geçilip 27 INCH'e ve 2K ya yönelinebilir. Kişinin tercihine beklentisine ve kullanım şekline göre değişiyor.

Üstüne oyun dışında film dizi vs izliyorum ve büyük ekran olması gerekiyor deniliyorsa yine farklı tercihler olabilir. Bunları tam olarak belirtmeden tavsiye vermek zor.

Bütçe bu ise hepsinin birden olması mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı