1300 TL'ye Kablosuz kulaklık tavsiyesi

Varteg

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
1300 TL'ye kadar kablosuz mikrofon kalitesi iyi, mobil için kullanımlı. Uzun süreli kullanım sunan kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

1300 TL'ye kadar kablosuz mikrofon kalitesi iyi, mobil için kullanımlı. Uzun süreli kullanım sunan kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
1300 tlye kablosuz kulaklık yok malesef. G435 lightspeed vardı hem Bluetooth hem kablosuz usb ama o da 1 ay once falandı suan 1700tl

Telefonda kullanacağım bir kulaklık arıyorum.
Çok özür diliyorum 1300tl amazonda https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...cphy=1012782&hvtargid=pla-1426139780147&psc=1

Bana 1 günde gelmişti tavsiye ederim

Aynı kulaklığı kullanıyorum da hala anlayamadım bu 7.1 mi? :D Eski kulaklığım Rampage Manly'de Valorant'ta daha iyi ses kasıyordum, bunda artık sesin geldiği yerleri tam kestiremiyorum.

Aynı kulaklığı kullanıyorum da hala anlayamadım bu 7.1 mi? :D Eski kulaklığım Rampage Manly'de Valorant'ta daha iyi ses kasıyordum, bunda artık sesin geldiği yerleri tam kestiremiyorum.
7.1 olayı sanal olarak geçiyor artık. Dolby access indir Microsoft storeden bi 7 gün dene beğenirsen 40 tl verip ömürlük kullanırsın. Dolby access i kullandığımdan beri kulaklık bi üst level atladi

Arkadaşlar çok teşekkürler fakat telefonda kullanmak için kulaklık arıyorum bilgisayarda değil.

Arkadaşlar çok teşekkürler fakat telefonda kullanmak için kulaklık arıyorum bilgisayarda değil.

Bluetooth özelliğiyle telefonda da kullanırsın. Bir tuşa bastığın zaman Lightsync ve Bluetooth arasında geçiş yapıyor.

7.1 olayı sanal olarak geçiyor artık. Dolby access indir Microsoft storeden bi 7 gün dene beğenirsen 40 tl verip ömürlük kullanırsın. Dolby access i kullandığımdan beri kulaklık bi üst level atladi
Bunu bi araştırayım, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı