13000-15000 TL sistem önerisi

Bütçe
13.000-15.000
Muhtemelen ekran kartı stoklarda yok. Bende halen 15K gözüküyor.
Hocam elimde bir laptop vardi onu satıp masaüstü alicaktim bugun satiyorum inşallah umarım alarim kazasız belasız

Öyle hocam Aras kargo ile gelmişti benim PC bir sıkıntı yaşamamıştım he ne olur hasarlı gelir siz de alırken inceleyin işte kutu falan hasarlı ise tutanakla falan geri gönderirsiniz onlarda değişim yaparlar. Kargocunun kapıda beklemesini isteyin siz istediğinizde beklemek zorunda. Videoya alıp inceleyin baktınız bir hasar yok alırsınız.
Hocam hala alınır mi laptop u sattim alinir mi yoksa baska bir masaüstü mu önerirsiniz

Son düzenleme:
Halen alınır bu arada 15'e 3060 sistem olduğunu düşünürsek. Ama ben olsam paramı dolar falan alıp fırsat sistem beklerdim. Hiç değilse Arc 770 sistem falan çıksa acayip iyi olabilir çünkü Arc kartlar satmıyor. Intel de firmalarla anlaşıp firmalarda şöyle 12-13'e ARC770 i5 12400F sistem çıkarsalar baldan tatlı olur.

Hocam şey diyeceğim ben sistem toplamaya karar verdim ekran kartı dışında diğer parçaları sıfır alacağım ekran kartı olarak RX 6800 düşünüyorum 7700 gibi bu fiyata buldum bunun FunMark raporunu atsam anlar mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı