13000 TL laptop önerisi

Merhabalar bugün hangi bütçede hangi Gaming laptop modelleri alınmalı konusunu yazacağım başlayalım.

6500-7500

Bu bütçede Acer ve Lenovo var Acer'ın bir dezavantajı ekranının 60 Hz olması bu yüzden bu bütçede Lenovo öneriyorum.

7500-8500

Bu bütçede ASUS ve Acer var ikisininde işlemcisi ve ekran kartı aynı ben bu bütçede ikisi de alınabilir laptoplar.

8500-9500

Bu bütçede stoklar bittiğinden dolayı pek laptop bulamadım bu yüzden affınıza sığınırım. ASUS TUF serisinde ısıtma sorunu var bu yüzden bu ürünü almanızı önermiyorum.

9500-10500

Bu bütçede de stok bulamadım buldukça yeniliyeceğim rehberi bu laptop alınabilir ama bu bütçede bu ekran kartı o kadar iyi değil ama kasa ve soğutmasının çok kaliteli olduğunu duydum.

10500-13500

Bu bütçede kendimde laptop aradığımdan dolayı biraz fazla önerdim hepsi birbirinden güzel cihazlardır aralarından ben MSI Alpha 15 tercih ettim hepsi alınabilir.

Evet hocalarım rehberim bitti okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Herhangi bir hatam olduysa alta yazarsanız sevinirim 😊

Son düzenleme:
Bu laptopa TN panel yakışmamış hiç. 3,5 kg laptop mu olur fıtık olursunuz arkadaş masaüstü alıp taşıyın daha mantıklı.

Ben taşımada zorluk olacağını düşünmüyorum. Cep telefonu değil ki bu. Çantaya koyup götürüyorsun. Diğer gaming laptoplar 200-250 gram değil ki. Onlar da 2.5 kg-3 kg.

Ancak gerçekten ağır bir laptop. Ben ağırlığından memnunum. Bazen oturma odasında, bazen çalışma odasında, bazen yazlıkta kullanacağım. Diğer laptoplarla olan aradaki 1 kg'lık ağırlık farkının problem yaratacağını düşünmüyorum.

Ben taşımada zorluk olacağını düşünmüyorum. Cep telefonu değil ki bu. Çantaya koyup götürüyorsun. Diğer gaming laptoplar 200-250 gram değil ki. Onlar da 2.5 kg-3 kg.

Ancak gerçekten ağır bir laptop. Ben ağırlığından memnunum. Bazen oturma odasında, bazen çalışma odasında, bazen yazlıkta kullanacağım. Diğer laptoplarla olan aradaki 1 kg'lık ağırlık farkının problem yaratacağını düşünmüyorum.
1 kg diyip geçme hocam sıkıntı çıkartır. Ama her hafta bir yere götürmeyeceksen ayda yılda bir taşıyacaksa sorun olmaz.

Geri
Yukarı