13000 TL laptop önerisi

metincq

Picopat

metincq

Picopat
@KpY0s neden haha attın ki ? (özelden yazmayı bilmediğim için burdan yazıyorum affedin)

KS
Mehmet_Akan

Mehmet_Akan

Attopat
Yer
Vienna, Austria
@KpY0s neden haha attın ki ? (özelden yazmayı bilmediğim için burdan yazıyorum affedin)
Hocam arkadaş büyük ihtimalle kasa kalitesini göz önünde bulundurduğu için attı. Çünkü bilgisayarın sadece donanımına göre fiyatına aldanmak hata olur. Bugün Monster'in malzeme kalitesi ile MSI - Asus - Lenovo gibi markaların ki bir değil...

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
@KpY0s neden haha attın ki? (özelden yazmayı bilmediğim için buradan yazıyorum affedin)

Monster üzerinde çok fazla şikayet barındıran bir firma. Forum olarak çok fazla önermiyoruz ve sende ürünü paylaşırken bu fiyata daha iyisi olamaz demişsin o sebepten ötürü arkadaş ifade bırakmıştır.

Xoloth

Kilopat
Makaleler
6
Mis, mis.

Üstteki Dell G515'e kızgın atıp Lenovo önermek bayağı güzelmiş. Sırf Thunderbolt portu için alınır o Dell.

Makaleler
3
Yer
Fortress Vader
Üstteki Dell G515'e kızgın atıp Lenovo önermek bayağı güzelmiş. Sırf Thunderbolt portu için alınır o Dell.
100 dereceye ulaşan Dell'i alacağıma serin çalışan Legion alırım. Lütfen piyasadaki laptoplardan haberi olmayan kişiler yazmasın şu laptop konularına, gülünç duruma düşüyorsunuz.

Radeon RX 5500M

Centipat
Makaleler
8
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.

Yıkın marka ön yargınızı. G515'i düşmanıma bile aldırmam. Evde yangın çıkarır, Legion5 ise hele hele AMD versiyonu 2020'nin en serin laptoplarından. Araştırıp konuşun.

Yukarı