13000 TL laptop önerisi

Schizzo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce de böyle bir konu açmıştım fakat hala ihtiyacımı karşılayacak laptopu bulamadım, aslında Legion 5 her şeyime uyuyor fakat stok sadece evkurda var, oradan da laptop almak istemiyorum. Bütçem 11-13 Bin TL arası.
Aradığım özellikler:
- RAM Dual Channel olmalı ( laptopu aldığım gibi tekrar servise gönderip ekstra RAM ekletmek istemiyorum)
-144 Hz olmalı
-Rtx 2060 ve üstü bir kart
- Batarya süresinde iyi olmalı, oyun oynamıyorken en az 3-3.5 saatlik bir performans gerekiyor
- Valorant oynamayı sevdiğim için mümkünse Mux Switch özelliği olsun ( Legion 5 dışında pek mümkün değil gibi, Casper istemiyorum.)

Herkese teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce de böyle bir konu açmıştım fakat hala ihtiyacımı karşılayacak laptopu bulamadım, aslında Legion 5 her şeyime uyuyor fakat stok sadece evkurda var, oradan da laptop almak istemiyorum. Bütçem 11-13 bin TL arası.
Aradığım özellikler:
- RAM Dual Channel olmalı ( laptopu aldığım gibi tekrar servise gönderip ekstra RAM ekletmek istemiyorum)
-144 Hz olmalı.
-RTX 2060 ve üstü bir kart.
- Batarya süresinde iyi olmalı, oyun oynamıyorken en az 3-3.5 saatlik bir performans gerekiyor.
- Valorant oynamayı sevdiğim için mümkünse MUX Switch özelliği olsun ( Legion 5 dışında pek mümkün değil gibi, Casper istemiyorum.)

Herkese teşekkür ederim şimdiden.

Hocam o batarya performansı için Ryzen işlemci lazım, o da Legion'da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alpha 15'te bakabilirsiniz.

Hocam senin ilacın Legion 5.
Hocam keşke stok başka yerde olsa, hepsiburada'da olsa direkt alacağım 🙁
Hocam o batarya performansı için Ryzen işlemci lazım, o da Legion'da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alpha 15'te bakabilirsiniz.
Legion 5 gerçekten çok güzel cihaz, hocam msi'larda kasayı açmak garanti dışı bırakıyor mu ?

Geri
Yukarı