13000 TL laptop önerisi

Parayı ödeyip mağazaya getirtmek daha mantıklı hocam o zaman.
aynen öyle, bir diğer alternatifte taksitle alıcakmış gibi cihazı getirttirip cihazı alma kısmında nakite çevirtip hiç para ödemeden cihazda arıza var mı yok mu onu görmek; böylelikle paranızıda evkurdan nasıl ne zaman alırım derdine düşmezsiniz

Legion 5 Pro gelmez bize hocam. 5 ile 7 gelir.

Psref. Lenovo sitesinde Lenovo Legion 5 Pro 16acH6H - 82JQ0063TX kodu ile sadece Türkiye olarak gözüküyor. Görsele konfigurasyonunu bırakıyorum. Geliş süresi kesin değil halen. Ama konfigurasyon güzel gözüküyor. 2699 Singapur doları gibi bir fiyatı vardı tahminen karlar ile 18-19k arasına gelecektir. Malum ülkemizde 3.kişiler tarafından satışı sağlanmakta bu yüzden dolar üzerinden ne kadar hesap yapsakta boş.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-09_211613.png
    resim_2021-03-09_211613.png
    235,7 KB · Görüntüleme: 44
Psref. Lenovo sitesinde Lenovo Legion 5 Pro 16acH6H - 82JQ0063TX kodu ile sadece Türkiye olarak gözüküyor. Görsele konfigurasyonunu bırakıyorum. Geliş süresi kesin değil halen. Ama konfigurasyon güzel gözüküyor. 2699 Singapur doları gibi bir fiyatı vardı tahminen karlar ile 18-19k arasına gelecektir. Malum ülkemizde 3.kişiler tarafından satışı sağlanmakta bu yüzden dolar üzerinden ne kadar hesap yapsakta boş.

Çok mutlu oldum bunu gördüğüme. Geldiğinde 14-15 civarı olursa, Alpha yo satıp geçmeyi düşünebilirim. Lenovo'nun özellikle oyun için olan Lenovo'ların bende çok ayrı bir yeri vardır.

Çok mutlu oldum bunu gördüğüme. Geldiğinde 14-15 civarı olursa, Alpha yo satıp geçmeyi düşünebilirim. Lenovo'nun özellikle oyun için olan Lenovo'ların bende çok ayrı bir yeri vardır.
Bende yeni cihaz arayışındayım Lenovo kullanıyorum(Ideapad 520). Lenovolar güzel cihazlar. Şu an psref'te sadece Pro modelinde Ülke filtresinde Türkiye bulabildim.2021 Legion 5 için yok halen. Pro modelinin 14-15 civarı olacığını pek düşünmüyorum. Keşke Yurtdışında ki gibi direk Lenovo'dan cihazları alabilsek. Öyle bir imkanımız olsa cihazların hakettikleri fiyatlara satılacağını düşünüyorum.

Bende yeni cihaz arayışındayım Lenovo kullanıyorum(Ideapad 520). Lenovo'lar güzel cihazlar. Şu an Psref'te sadece Pro modelinde ülke filtresinde Türkiye bulabildim. 2021 Legion 5 için yok halen. Pro modelinin 14-15 civarı olacığını pek düşünmüyorum. Keşke yurtdışında ki gibi direk Lenovo'dan cihazları alabilsek. Öyle bir imkanımız olsa cihazların hakettikleri fiyatlara satılacağını düşünüyorum.

Hocam bu sene başına kadar Lenovo kullanıyordum bende. Profil fotoğrafım adım MSI ile ilgili olabilir ama ben aslen ağır lenovocuyum:D 140W 3070, 5800h, 1440p 165Hz ve G-Sync çok güzel yenilikler. Legion 5 düz modelde de 1080p 165Hz ekran var gördüğüm kadarıyla, 115W 3060 ile eşleştirilmiş. Legion 5 Pro'da alma isteğimi kıran şeyler şunlar, hala 4 bölgeli RGB olması(MSI Alpha serisinde tuş başına RGB kullanıyor), ekran 16,1 inç ve 16:10 şeklinde(17, 3 inçten ona düşmek ne kadar mantıklı bilemiyorum), ve mouse koymamışlar kutuya.( bumu derdin diyeceksiniz, evet bu. Geçen sene kutulara mouse koyan Lenovo bu senede koymalıydı bence.) Bunlar yüzünden almayacağım galiba.

Hocam bu sene başına kadar Lenovo kullanıyordum bende. Profil fotoğrafım adım MSI ile ilgili olabilir ama ben aslen ağır lenovocuyum:D 140W 3070, 5800h, 1440p 165Hz ve G-Sync çok güzel yenilikler. Legion 5 düz modelde de 1080p 165Hz ekran var gördüğüm kadarıyla, 115W 3060 ile eşleştirilmiş. Legion 5 Pro'da alma isteğimi kıran şeyler şunlar, hala 4 bölgeli RGB olması(MSI Alpha serisinde tuş başına RGB kullanıyor), ekran 16,1 inç ve 16:10 şeklinde(17, 3 inçten ona düşmek ne kadar mantıklı bilemiyorum), ve mouse koymamışlar kutuya.( bumu derdin diyeceksiniz, evet bu. Geçen sene kutulara mouse koyan Lenovo bu senede koymalıydı bence.) Bunlar yüzünden almayacağım galiba.
Ekranı hoşuma gitti ama çoğu oyunda 16:10 oranı sıkıntı olacak gibi. Mouse işin kaymağıydı çıkmaması bana da bir tık dert oldu.Ülkemiz için muhtemelen segmentindeki diğer laptoplar arasında F/P skalasını pek tutturamayacak sanki bu sene.

Geri
Yukarı