13000 TL laptop tavsiyesi

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba ortalama 13K bütçem var. HP Omen'lere baktım. Fakat bazı sorunları olduğu yazılmış. Omen'lerde hem Ryzen'li hem Intel 10870'li modeller var. Hangisi daha iyi? Benim bütçemde sorun çıkarmayacak beni uğraştırmayacak laptop tavsiye edebilir misiniz? İsterseniz Omen'lerin linklerini atabilirim.

Monster önerebilirim sorun çıkmadığında güzel bilgisayar ama sorun çıkma ihtimali diğer markalara göre yüksek. Lenovolara bi göz atabilirsin ve ya Acer Nitro serisi vardı galiba onlarda o fiyata uygun olabilir.

Evet gördüm ama işte bazı sorunları olduğu ve gaming.gen TR'nin iade almadığı söylenmiş. Artık uğraşmak istemiyorum. Direk temiz sorunsuz bir laptop istiyorum.

Hocam ufak ayarlar ile sıcaklık düşürülebilir, site konusuna gelecek olursak Hepsiburada veya Trendyol gibi sitelerden 5600HLI modelini alıp 8 GB RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Hocam ufak ayarlar ile sıcaklık düşürülebilir, site konusuna gelecek olursak Hepsiburada veya Trendyol gibi sitelerden 5600HLI modelini alıp 8 GB RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Özellikle 5600Hli modelde sıcaklık sorunu vardı. 100 dereceye çıkıyordu. Ayar yaparak düşecek bir sıcaklık gibi değil bence. Link atmak yasak değilse gönderebilirim.
Siteye güveniyorum ama iade konusu sıkıntı. Aynı sıkıntıyı bu satıcıda da yaşarım büyük ihtimalle onun için sıkıntısız bir model arıyorum ama yok sanırım.
@OnurKrkc
Omen 16 listelenmiş Türkiye için. 1-1, 5 hafta içinde satışa çıkar. 3060'a göre Daha ucuza çıkacak muhtemelen. 8 GB Radeon 6600M var. Onu bekleyin derim.

Bekliyorum o zaman inşallah uygun olur. Peki HP Omen için ne düşünüyorsunuz? Gaming gen de fiyatı da uygun bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı