13000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
13000
Lütfen o lian li çakması kasayı almayın. Efektif çalışması için en az 9 fana ihtiyacı var ve bu en azından 500 lira. Psu alacaksanız markalı alın. 80 Plus solutions 'dan bakın.

Ayrı alırsanız şunlara bakabilirsiniz:

Monitör olarak bunu seçip işlemçiyi 3600X yapabilir. Ayrıca RAM'leri 3600MHz CL16 alırsa daha iyi olur.

Lütfen o lian li çakması kasayı almayın. Efektif çalışması için en az 9 fana ihtiyacı var ve bu en azından 500 lira. Psu alacaksanız markalı alın. 80 Plus solutions 'dan bakın.
Kasa 9 fanlı olarak 900tl ye satılıyor ama PSU ile birlikte fiyat 1500 civarı oluyor pahalı gibi.
Tahminimce arkadaş oyun amaçlı topluyor bu sistemi o yüzden o monitörü önermiştim.
Evet oyun amaçlı ama q27g2u monitör beni daha çok cezbetti.
Monitör olarak bunu seçip işlemçiyi 3600X yapabilir. Ayrıca RAM'leri 3600MHz CL16 alırsa daha iyi olur.
Teşekkürler işlemciyi 3600x yapıp almayı düşünüyorum.
Öneriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa 9 fanlı olarak 900tl ye satılıyor ama PSU ile birlikte fiyat 1500 civarı oluyor pahalı gibi.

Evet oyun amaçlı ama q27g2u monitör beni daha çok cezbetti.

Teşekkürler işlemciyi 3600x yapıp almayı düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim.

3600x alınıp para çöpe atılmamalı. Onun yerine Mugen 5 ve fuma 2 benzeri fanları alın eğer alma sebebiniz fan ise.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı