13000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

İyi, beklediğimden iyiymiş tamam. Diğer bileşenler için kafanızdaki bütçe ne kadar?

Şuan 4000 tl param mevcut. Şöyle toparlayayım elimde "samsung evo 860 240gb " var onu kullanmayı düşünüyorum ve geçici olarak "8 gb ram " satın alarak idare etmeyi düşünüyorum. Çünkü satın aldığım 3 parça ciddi finansal gider oldu. Bu tabloya göre yardımcı olmanızı rica ederim.

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Şu soruyu da sormadan da edemeyeceğim. Kendi topladığım parçalar+ sizin önerileriniz deki parçaları toparladığımızda kişisel görüşünüz nedir? ve sizce kalan bakiye ile yapmam gereken bir şey var mı?

Tamamlanmış güzel bir sistem ortaya çıkacak. Kalan bakiye ile HDD eklenebilir sisteme. Kasaya fan takviyesi de yapılabilir. Şu haliyle bence gerek yok. Sistemi alınca sıcaklıkları ölçüp ona göre ekleme yaparsınız. Muhtemelen gerek bile kalmayacak.

Rica ederim.

Tamamlanmış güzel bir sistem ortaya çıkacak. Kalan bakiye ile HDD eklenebilir sisteme. Kasaya fan takviyesi de yapılabilir. Şu haliyle bence gerek yok. Sistemi alınca sıcaklıkları ölçüp ona göre ekleme yaparsınız. Muhtemelen gerek bile kalmayacak.

Rica ederim.

Peki önerdiğiniz hdd var mı?

Toshiba P300 High Performance 3.5" Sata 3.0 2TB Sabit Disk Fiyatı

Bu arada kasanın renk seçenekleri var sitede. İsteğinize göre alırsınız.

Merhaba. Arkadaşın konusunun altına yazdığım için öncelikle kusura bakmasın. Sizden bende bir monitör önerisi rica edeceğim. Black Friday'den 15.000 TL PC Toplama Böyle bir sistem topladım ben. 15.000 Tl bütçem vardı burası 12635 Tl tuttu. Kalanı için Monitör, kulaklık, mouse ve klavye bakacağım. Gerekirse şimdilik kalan bütçeyi monitöre'de ayırabilirim. Ben Samsung LU28E590DS/UF 28" 1ms (2xHDMI+Display) 4K Ultra HD Led Monitör bu monitöre baktım ama sizin fikriniz nedir ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı