13000 TL sistem toplama

withbrs

Hectopat
İşlemciyi AMD düşünüyorum. Ryzen 7 2. nesil almak yerine Ryzen 5 yeni nesil almak mantıklı geliyor. 3060 Ti ekran kartı RAM fiyat performans gibi geliyor. 5-6 arasına ayarlarsam hoş olur gibi o yüzden sistem belirtirken birbirine uyumlu parçalar yazarsanız sevinirim. Teşekkürler

Dengesiz mi? Yanlış varsa düzeltin. Çünkü RX 5000 serisi ve RTX 3000 serisinde stok yoktu.

Dengesiz mi? Yanlış varsa düzeltin. Çünkü RX 5000 serisi ve RTX 3000 serisinde stok yoktu.

Kanka 12 bin TL'ye 1660 mı verdin cidden dediğim gibi stok önemli değil bekleyeceğim bir miktar. Uygun parçaları önerin.

Bak tekrar söylüyorum stok mühim değil. Bekleyeceğim can dostlarım. Lütfen anlayın artık performans olarak en iyi kombinasyonu stoklara bakmadan yapın lütfen bekleyeceğim ona göre bütçe ayıracağım ekstra. Örneğin 3060 Ti Vatan'da 5800 görünüyor. Gayet iyi bir fiyat çıkış fiyatı aynı olursa. Ön sipariş olursa hemen vereceğim misal demek istedim bu.

Bak tekrar söylüyorum stok mühim değil. Bekleyeceğim can dostlarım. Lütfen anlayın artık performans olarak en iyi kombinasyonu stoklara bakmadan yapın lütfen bekleyeceğim ona göre bütçe ayıracağım ekstra. Örneğin 3060 Ti Vatan'da 5800 görünüyor. Gayet iyi bir fiyat çıkış fiyatı aynı olursa. Ön sipariş olursa hemen vereceğim misal demek istedim bu.
Hocam Vatan yeni sistem çıkarmış bir bakın derim gerçekten iyi.

Hocam Vatan yeni sistem çıkarmış bir bakın derim gerçekten iyi.

Tüh kaçırmışım kaç TL ydi fiyat görünmüyor şu an.

Geri
Yukarı