13000 TL'ye kadar oyuncu bilgisayarı önerisi

aNoNiMister

Hectopat
Merhaba. Beni uzun süre idare edebilecek birkaç tane iyi olduğunu düşündüğüm bilgisayarları bir araya getirdim. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Başka bir model önerecekseniz bütçem 13bin lira. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. Beni uzun süre idare edebilecek birkaç tane iyi olduğunu düşündüğüm bilgisayarları bir araya getirdim. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Başka bir model önerecekseniz bütçem 13bin lira. Yorumlarınızı bekliyorum.
PC herhalde dizüstü düşünüyorsunuz. 2. el alabilirsiniz. Sıfır bulmak çok zor. Ama kullanırsanız masaüstü tavsiye ederim. En azından dizüstüne göre daha ucuzlar.

Linkler hani senin topladığının reis?

PC herhalde dizüstü düşünüyorsunuz. 2. el alabilirsiniz. Sıfır bulmak çok zor. Ama kullanırsanız masaüstü tavsiye ederim. En azından dizüstüne göre daha ucuzlar.
Afbuyurun 🤔 hangi masaüstü bir dizüstünden ucuz acaba? Bir masaüstü toplayacağınız zaman tüm donanımlara ayrı ayrı para veriyorsunuz ki harici olanları (klavye, mouse, monitör, hoparlör vs.) saymıyorum bile. Hani şu devirde 4k 144Hz ekranlı rtx3060 lı sistemi tek bir kasada toplayabiliyorsunuz oyuncu laptoplarında ancak bunu masaüstünde toplamaya kalktığınızda fiyat alıyor başını gidiyor.

Millet masaüstü toplayamadığı için laptopa yöneldi, laptop piyasası uçuşa geçti söylediğiniz şeye bakın hocam :)

Dlss teknolojisini kullanmak istediğim için 3050/3050ti modellerini tercih etmek istiyorum. Önerileriniz? Attığım linkten olursa çok daha rahat olur benim için alması.

Geri
Yukarı