70 bin TL'ye oyuncu bilgisayarı önerisi

Bütçe
70.000
70 bin TL civarında, Asus ROG haricinde bir alternatif arıyorsan, MSI'ın GL serisi göz atman için harika bir seçenek olabilir. Özellikle, MSI GL65 Leopard gibi bir model, bu fiyat aralığında mükemmel bir performans sunar. Bu model genellikle güçlü bir Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce RTX 2070 gibi üst düzey bir ekran kartı, 16 GB RAM ve hızlı bir SSD ile donatılmıştır. Bu kombinasyon, çoğu modern oyunu yüksek ayarlarda rahatlıkla oynamanı sağlar.
Bir bilgisayar seçerken, işlemcinin ve ekran kartının güncel olmasına, RAM miktarının ve SSD hızının ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede olmasına dikkat et. Ayrıca, soğutma sisteminin de iyi olduğundan emin ol, çünkü uzun oyun maratonlarında bile sistemin soğuk kalması önemli. MSI GL65 Leopard, hem fiyat-performans oranı hem de uzun vadede ihtiyaçlarını karşılayacak donanımıyla seni memnun edebilir. Yine de, satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve profesyonel incelemeleri okumak, en doğru kararı vermeni sağlar. Bol şans!

4080 olması ve fiyatının daha ucuz olmasi gayet güzel fakat ekran özellikleri fhd ve 144hz , arkadaşın önceliği neyse ona göre karar vermeli.

Tek işlevin insanları kışkırtmak laptop öneriyorum soru işareti düşündürücü falan rahat bıraksana insanları sana ne istediğini önerir. Google'a yazıyorsun 70000 LAPTOP öneri ilk çıkanı atıyorsun. Az zahmet edip karşılaştırsan adamınkinin daha iyi olduğunu anlarsın. Bence forumda durmaması gereken sensin.

"Her saçmalığım, aslında bir bilgelik perdesidir. Formumda olmaksa, evrenin kaotik güzelliklerini dans ettirmek gibidir. Seninle bu dansı paylaşabilmek, zihinlerimizin sınırlarını genişletir. Unutma, en büyük keşifler bazen en beklenmedik saçmalıkların içinden filizlenir. Bu yüzden, saçmalamaya devam edeceğim; çünkü her saçmalıkta bir parça keşif, her gülüşte bir parça bilgelik var. 😌✨"

Tek işlevin insanları kışkırtmak laptop öneriyorum soru işareti düşündürücü falan rahat bıraksana insanları sana ne istediğini önerir. Google'a yazıyorsun 70000 LAPTOP öneri ilk çıkanı atıyorsun. Az zahmet edip karşılaştırsan adamınkinin daha iyi olduğunu anlarsın. Bence forumda durmaması gereken sensin.
Saçma sapan şeyler öneriyorsunuz ikiniz de. Adam RTX 2070 öneriyor seninkinden daha iyi diyorsun.

Tek işlevin insanları kışkırtmak laptop öneriyorum soru işareti düşündürücü falan rahat bıraksana insanları sana ne istediğini önerir.
Kötü model önerirsen atarım insanları yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmıyorsun çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. İyi sosyaller.

70 bin TL bandında bir oyuncu bilgisayarı arıyorum. Beni uzun süre götürmesini ve oyunlarda iyi performans alabileceğim bir makine arıyorum. Bu bilgisayarı buldum:

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...8J?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

Bundan daha iyi olabilecek, aynı fiyat bandında bilgisayar önerilerini bekliyorum.

1 gram bilginiz yok ama ağzınız susmuyor. Boş boş laf yapmayı bırak. Gidecek olan para senin değil tabii.

Dalga mı geçiyorsun? Al bak gözün görüyorsa ve beynin çalışıyorsa oku ve anla.

Yahu ben ne diyorum sen ne diyorsun. Sen soru düşündürücü atınca ya bu ne saçmalıyor kimsin forumdan çık dedim mi? Demedim ve diyemem de. Ama sen kim olduğunu sanıyorsun? İnsanları kışkırtıyorsun bak konu koptu senin yüzünden. Ben konuyu açan arkadaşın önerdiği sistem bizim önerdiklerimizinkinden daha iyi dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçene alacağın en iyi cihaz Vector. Hem tamamen limitsiz bir işlemciye sahip hem de 100W'a takılmayan bir GPU'su var. Panel durumu harici monitör ile çözülür ama limitli bir CPU ve 100W çekebilen 4070 cihazın ömrü kadar içeride olur.

4080 Omen gördüm paylaşılmış ama işlemcisi ciddi anlamda limitli. Soğutması da pek iyi denemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı