13000 TL'ye telefon tavsiyesi

lalik

Hectopat
Merhaba, elimdeki mevcut telefonu satıp yeni bir telefon almak istiyorum. Maksimum bütçem 13000 TL (2. el telefonlar dahil). Önceliğim kamera kalitesi ve telefonun kalitesi. Bunların dışında oyun oynamam telefonda, gündelik sosyal medyaya vs girerim. Aklımda S20 FE S21 FE ve iPhone 11 de var. Bunlardan hangileri ya da bunlar dışında önerebileceğiniz neler var?

Telefonunu satmadan önce verileri güvenli bir şekilde yok. Önce dediğim programı kur uygula daha sonra sıfırla tekrar aç programı tekrar kur aynısını yap sonra sıfırla bırak kalsın. İlk kurduğunda her şeyi dosyalarimda sil.

Her şeyi gördüğün her şeyi. Ve çop kutusundan da sil. Sonra programda silerken wipe emty seç.

İkincisinde ise sıfırladiktam sonra all stroage seç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar peki iPhone SE 2020 modeli nasıldır? Kamera olsun kalite olsun, bataryası 1 günü çıkarır mı?
Bataryasının standart bir kullanımda günü çıkartması mümkün değil. Kamerası vasatın altında ve geniş açısı, gece pozlaması dahi yok. Tercih edilmemeli, S20 FE Snapdragon modeli çok daha üstün.

Merhaba, elimdeki mevcut telefonu satıp yeni bir telefon almak istiyorum. Maksimum bütçem 13000 TL (2. el telefonlar dahil). Önceliğim kamera kalitesi ve telefonun kalitesi. Bunların dışında oyun oynamam telefonda, gündelik sosyal medyaya vs girerim. Aklımda S20 FE S21 FE ve iPhone 11 de var. Bunlardan hangileri ya da bunlar dışında önerebileceğiniz neler var?
güncellik istiyorum diyorsanız S21 FE. eğer güncelleme çok önemli değil diyorsanız S20 FE alın snapdragon modelini aradaki 3-4k ya değmez S21 FE almak. iphone 11 e hiç bulaşmayın gereksiz para verirsiniz.

Güncellemeleri önemsemiyorum diyorsanız S20 FE eğer benim bütçem S21 FE'ye yetiyorsa direk alın. iPhone 11 alınır ancak 10 bin TL fiyat farkı var S21 FE ile aralarında.

Geri
Yukarı