1300TL kulaklık önerisi

Bütçe
1300

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba kulaklığımı yükseltmek istiyorum bu fiyat bandında tavsiyeleriniz neler? Maksimum bütçem 1300 fakat 1000 seviyelerinde bir kulaklık almak ilk önceliğim.
Aklımdaki modeller HyperX Cloud 2 - SteelSeries Arctis 3 - SteelSeries Arctis 5 - HyperX Cloud Alpha.
Kulaklıkta aradığım özellikler; Ses doğruluğu, mikrofon kalitesi, rahatlık, gecikme ve mümkünse tatmin edici bass seviyesi. Wireless olması benim için önemli değil çünkü sadece PC ile kullanacağım günlük hayatta Airpods kullanıyorum. 2.El kulaklık almayı pek düşünmüyorum hijyen dolayısıyla.

Bas seviyorsanız Blackshark V2 olabilir. Nötr bir sese sahip. Mikrofon testine bakabilirsiniz. Ancak Yazılımı sorunlu bir kulaklık.
Alternatif olarak indirim varsa Logitech G PRO X olabilir.

Merhaba kulaklığımı yükseltmek istiyorum bu fiyat bandında tavsiyeleriniz neler? Maksimum bütçem 1300 fakat 1000 seviyelerinde bir kulaklık almak ilk önceliğim.
Aklımdaki modeller HyperX Cloud 2 - SteelSeries Arctis 3 - SteelSeries Arctis 5 - HyperX Cloud Alpha.
Kulaklıkta aradığım özellikler; ses doğruluğu, mikrofon kalitesi, rahatlık ve mümkünse tatmin edici bass seviyesi. Wireless olması benim için önemli değil çünkü sadece PC ile kullanacağım günlük hayatta AirPods kullanıyorum. 2.el kulaklık almayı pek düşünmüyorum hijyen dolayısıyla.

Yani ben SteelSeries kullanıyorum gayet güzel bir kulaklık öneririm.

@enonertetanem @Samotne Ciasteczka @hadwiger
Ben kulaklık cahiliyim ama bunlar iyidir diye tahmin ediyorum;
@enonertetanem @Samotne Ciasteczka

Sennheiser diye bir marka var mıydı ya :D

Logitech aralarında öne çıkıyor fakat onun da gecikmesi kablolu bir kulaklığa göre yüksek.

Geri
Yukarı