1350-1400 TL Ekran Kartı Önerisi

hayatikara

Hectopat
  • R5 1600 işlemci
  • Anakartım B450-M PRO
  • Kasam iyi kısacası
Ekran kartı almak istiyorum RX 570 Armor vardı. Yüksek TDP'den ve fan performansından dolayı çok ısınıyordu.
Yeni ekran kartı alacağım ne önerirsiniz?
  1. RX 570 alacağım. Soğutması en iyi RX 570 hangisi?
  2. GTX 1050 Ti az ısınıyor ama daha az performanslı RX 570'e göre
  3. Hangi ekran kartı önerirsiniz?

Bütçe 1350-1400TL

Son düzenleyen: Moderatör:
200TL daha koyup RX590 alınabilir. Veya siteler takip edilerek indirime girmesi beklenebilir.

Yurtdışı site düşünürseniz RX590 yerine GTX1660ti almanız tabii ki daha iyi olur. Fakat yurtdışı işte.

hocam güvenilir bi site mi ve de ısınır mı çok fazla? ben ısınmayan bi rx 570 i tercih ederim ısınırsa armor vardı aşırı ısınıyodu
200TL daha koyup RX590 alınabilir. Veya siteler takip edilerek indirime girmesi beklenebilir.

Yurtdışı site düşünürseniz RX590 yerine GTX1660ti almanız tabii ki daha iyi olur. Fakat yurtdışı işte.
hocam bana ısınmayan ve iyi fps veren kart lazım ondan rx 570 seçtim ve nitro+ mı strix mi iyi soğutuyor merak ediyorum ona göre alcam yoksa 580 sapphire alsam ısınır öok fazla ya da çok ısınır mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı