1350'TL Bütçeli Ekran Kartı Önerisi

sami35 yeni kartın hayırlı olsun bol fps li günler diliyorum. Yorumlara aldanma ekran kartında gb önemli değil zaten.Gb ye önem veren satıcılar ''bakkal'' diye tabir edilen insanlar diye biliyorum hem bakkalları kötüleyip hemde bakkal mantığıyla satış yapmak ne kadar doğru olur bilemem. Neyse yeni kartınız hayırlı olsun güle güle kullanın. :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
sami35 yeni kartın hayırlı olsun bol fps li günler diliyorum. Yorumlara aldanma ekran kartında gb önemli değil zaten.Gb ye önem veren satıcılar ''bakkal'' diye tabir edilen insanlar diye biliyorum hem bakkalları kötüleyip hemde bakkal mantığıyla satış yapmak ne kadar doğru olur bilemem. Neyse yeni kartınız hayırlı olsun güle güle kullanın. :) :)

Teşekkürler yardımlarınız için evet çekirdek hızı soğutma vb. ibareler daha önemli bence :)

Dostum, dediğinde çok haklısın ekran kartlarında GB ilk kıstas değil, fakat aynı GPU'yu kullanan ekran kartlarında, fazla bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı daha iyi olacaktır. Ne için iyi olacaktırı tartışacak olursak eğer birden çok monitör kullanıyorsan fazla belleğin artısını görürsün.

Sami arkadaşın da içi rahat olsun iyi bir ekran kartı aldı ama bana göre GIGABYTE GTX 770 Windforce(3x) 2GB'a 250-260 lira az para verip aynı performansı almak varken, Asus tercih etti. Tercih meselesi.

Evet sistemin son hali sırada SDD,vede anakart kaldı. Sizler için bir foto yükledim.

rmp6z.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı