1350 TL Sistem Tavsiyesi

Resminizdeki sistemdeki anakart ve ramleri önermem.
Cs go oynarken ayarlarda uçacağından şüphem yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Far Cry 4'te ayarlarda alto yazıyor, ispanyolcada high demek, medium ayarda oynamakta fayda var.

Yazın R7 3xx veya R9 3xx ekran kartlarından birini alırsan iyi performan yakalarsın, tabi yaza kadar 300 serisi çıkarsa...

Böyle nasıl fiyatı biraz düşürdüm ve 1tb yeterli olur diye düşündüm 400 watt almamın sebebi 350wattdan daha ucuz olması

Dosya Ekleri

• 999.jpg
    999.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 271
Böyle nasıl fiyatı biraz düşürdüm ve 1tb yeterli olur diye düşündüm 400 watt almamın sebebi 350wattdan daha ucuz olması
Everestten kasa alınmaz, Cooler Master ya da Zalman.
HDD gayet iyi.(Ben bütçe varken 2 TB al dedim, bütçe yoksa 1 TB al. 30 lira için Cooler Masterdan vazgeçme.

Buyrun yeni sistem...
Eki Görüntüle 44510

Bu arada oynamak istediğin oyunları sayar mısın? En az 5 tane... Aksi takdirde bilgisayarı almanın bir anlamı yok.

Ramin düşük miktarda olması sorun yaşatabilir, 500 GB'lık harddisklerin devri kapandı.
Önerdiğim sistemi almakta fayda var. 1350 ekran kartı olan bir sistem toplamak zor, çıtayı yükseltmek gerek...

şimdi bu sistemlerde ekran kartı yok ekran kartı görevini hangisi yapıyo cahilim bende biraz bilgilendirirseniz :)

şimdi bu sistemlerde ekran kartı yok ekran kartı görevini hangisi yapıyo cahilim bende biraz bilgilendirirseniz :)
Cpu(İşlemci)+GPU(Grafik çekirdeği)=APU
7850k içinde R7 serisine tekabül eden bir işlemci var.
Bu arada içinde GPU'su olmayan bir işlemci ekran kartsız çalışmaz diye biliyorum.
Yeni üyesin kendine bir avatar bul, cinsiyetini belirt, yaşını belirt, aklında imza yazısı varsa yaz.

Son olarak APU AMD'ye özgü bir terim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı